صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي | ارسال به دوست

ندای گاز برنامه رادیویی صدای مرکز بوشهر ده سالگی خود را جشن گرفت


"رییس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر گفت: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیمای مرکز استان تا کنون بیش از 14 هزار دقیقه برنامه رادیویی با مشارکت شرکت گاز استان و صدا و سیمای مرکز بوشهر به منظور ترویج فرهنگ استفاده ایمن و بهینه گاز طبیعی تولید و پخش گردیده است."به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر عباسی رییس روابط عمومی این شرکت گفت:  ندای گاز عنوان برنامه ای ترکیبی به تهیه کنندگی فاطمه آذربان است  که برای اولین بار در بین شرکت های گاز استانی  طی 10 سال گذشته  تولید و پخش شده است .

وی بیان داشت:  از سال 89 با توجه به ضرورت توسعه گاز رسانی در استان و  اطلاع رسانی نکات ایمنی، حوادث آتش سوزی، انفجار، و راهکارهای جلوگیری و کنترل نشت گاز و همچنین صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی و آشنایی مردم استان با خدمات این شرکت ، گاز استان بوشهر اقدام به انعقاد تفاهم نامه همکاری با صدا و سیمای مرکز استان در جهت تولید و پخش برنامه های رادیویی و تلویزیونی نمود.

 

عباسی با اشاره به مشارکت شرکت گاز استان  با رسانه ها و نقش آن خاطرنشان کرد: برنامه رادیویی ندای گاز بر اساس یک مدل خلاقانه و حرفه ای اساس گذاری شده و طی 10سال گذشته در راستای اهداف و سیاست های این شرکت اطلاعات و خدماتی را به ذی نفعان شرکت ارائه داده است.

 

رییس روابط عمومی شرکت گاز استان در ادامه گفت: هدف از تولید و پخش این برنامه  را با توجه به جایگاه و اثر گذاری رسانه ملی به عنوان یکی از پر مخاطب ترین رسانه های عمومی، ترویج فرهنگ استفاده بهینه و ایمن در زمینه مصرف گاز طبیعی بر شمرد.

 

وی در پایان گفت:  مخاطبان رادیو بوشهر می توانند این برنامه را در روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 10:45 تا 10:55 دقیقه صبح دنبال کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • يکشنبه ١٥ فروردين ١٤٠٠ - ١٠:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 72

خروج