صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي | ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر به مناسبت ۲۲ بهمن


"مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در پیامی فرا رسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران یوم الله ۲۲ بهمن را تبریک گفت." 

 

در پیام مهندس رحمانی مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر آمده است: 22 بهمن نماد همبستگی و اقتدار مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

 

بهمن، سرآغاز طلوع نوراني و حیاتی نوین در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است و یوم الله ۲۲ بهمن، روزي است که پرچم توحيد بر فراز سرزمين اسلامي ايران به اهتزار در آمده و عزت ، اقتدار و خود باوری ملت بزرگ ایران متجلی گردید.

 

انقلاب بزرگ اسلامی ایران ، آرمان مقدس و پاک ملتی است که برای اثبات حقانیت، استقرار آزادی و به دست گرفتن سرنوشت خویش به پا خاست ، انقلابی که با گذشت چهل و دو سال از تولدش، همچنان اصالت، عزت، عظمت و اقتدارش افزون تر گردیده و توانسته با ایمان راستین و اراده ای پولادین از عرصه های صعب و طوفان های سهمگین گذر کرده و تنومند و استوار قد علم نماید.

 

از این رو بر همه ماست که به عنوان وارثان این گنجینه ارزشمند که آسان به دست نیامده و شرف و ایمانی والا و همتی بلند در آن نهفته است، پاسدار خون شهدا و امام شهدا (ره) بوده و در جهت بالندگی و توسعه بیش از پیش میهن اسلامی و ترویج ارزش ها و آموزه های آن کوشا باشیم.

 

امسال هم کارکنان شرکت گاز استان بوشهر در مراسم یوم الله ۲۲ بهمن با توجه به دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد ملی کرونا ، به صورت خودرویی و موتوری در مسیر‌های مشخص شده حضور خواهند داشت . 

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • چهارشنبه ٢٢ بهمن ١٣٩٩ - ٠٢:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 59

خروج