صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي | ارسال به دوست

 همزمان با آغاز سال 1400 عملیات اجرایی گاز رسانی به روستاهای بخش شنبه و طسوج آغاز خواهد شد


" مهندس رحمانی گفت: شرکت گاز استان بوشهر با افتخار و طی سنوات اخیر در راستای محرومیت زدایی و گسترش عدالت در سطح استان و همچنین اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی به 453 روستای استان گاز رسانی انجام داده است." 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر  گفت: گاز رسانی به سراسر استان به عنوان زیر ساختی برای توسعه به شمار می رود و در حال حاضر ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی به 98/7 درصد رسیده است.

 

وی گفت: پیرو درخواست های مردم روستاهای بخش شنبه و طسوج شهرستان دشتی و با پیگیری هایی که از سوی شرکت گاز استان در سال 98 صورت گرفت، مجوز گازرسانی از سوی هیئت مدیره شرکت ملی گاز ایران درابتدای سال 99صادر شد و با انجام اقدامات مهندسی و انتخاب پیمانکار بومی به امید خدا و با همت مهندسان توانمند شرکت گاز استان، ازابتدای سال 1400 عملیات اجرایی گاز رسانی به روستاهای بخش شنبه و طسوج آغازخواهد شد، که با گاز رسانی به این روستا ها ضریب نفوذ گاز روستایی به بیش از 99 درصد خواهد رسید.

 

مهندس رحمانی در ادامه گفت: در راستای گاز رسانی روستایی در استان بوشهر بالغ بر سه هزار و 600 کیلومتر شبکه اجرا و 76 هزار انشعاب نصب شده است .

 

رحمانی افزود: با تحول عظیم گاز رسانی روستایی که در استان بوشهر رخ داد است تا کنون بیش از52 هزار مشترک روستایی از نعمت گاز بهرمند شده اند.      

پایان./

 

  • تاریخ درج خبر :
  • شنبه ٢٣ اسفند ١٣٩٩ - ١٨:٤٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 145

خروج