در نشست هم اندیشی شرکت گاز استان بوشهر با مسئولین صداوسیمای مرکز بوشهرمطرح شد:

پخش قریب به ۱۳۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی پیرامون فعالیت های شرکت گاز استان بوشهر

 مدیرکل و معاونین صداوسیمای مرکز بوشهر با حضور در شرکت گاز این استان ، طی نشستی به بررسی سیاست های کلان و راهکارهای پیش رو جهت پیشبرد اهداف مشترک پرداخته و بر ارتقاء همکاری های موجود تاکید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس غلامعباس حسینی مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر، در این نشست ضمن تقدیر از تعاملات صورت گرفته بیان داشت : سازمان ها و رسانه ها با رویکردی مشترک در راستای  ارتقای سطح آگاهی مردم و مخاطبان، نیازمند برقراری تعامل و پویایی مطلوبی در حوزه های اطلاع رسانی می باشند به گونه ای که افزایش فعالیت های مشترک در این زمینه طی دراز مدت سبب تسهیل در روند انتقال اطلاعات می شود.

وی در ادامه بیان داشت : شرکت گاز استان بوشهر قریب به ۸ سال است که بطور مستمر در تعامل با صداوسیمای بوشهر ؛ اقدام به ارائه و پخش برنامه های مختلف پیرامون وضعیت گازرسانی در استان ؛ پروژه های اجرا شده و طرح های در دست اجرا نموده و طی این بازه زمانی نیز موفق به جذب مخاطبین بسیار زیادی شده است.

مهندس حسینی ادامه داد: علاوه بر اقدامات یادشده ، حضور کارشناسان HSE  شرکت در برنامه های صدای مرکز بوشهر، از جمله اقدامات موثری بوده که موجب افزایش اطلاع رسانی به عموم مردم پیرامون نکات مرتبط با مصرف ایمن و بهینه گازشده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه بیان داشت: بی شک انعکاس مستمر و مطلوب عملکرد یک سازمان از طریق رسانه های ارتباط جمعی، علاوه بر آگاهی رسانی به عموم مردم ، موجب شناخت نواقص و کمبودهای موجود از طریق بهره گیری از نظرات مخاطبین گردیده و از سوی دیگر نیز چنانچه برقراری تعامل با رسانه ها براساس اصول حرفه ای، وجدانی واخلاقی استوار باشد ، اعتمادسازی میان سازمان ها و مخاطبان نیز به راحتی میسر خواهد شد.

در ادامه این نشست رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر نیز اشاره ای به عملکرد پخش برنامه های تلویزیونی و رادیویی این شرکت از صدا و سیمای مرکز بوشهر نموده و اظهار داشت : پخش قریب به ۱۳۰۰۰ دقیقه برنامه رادیویی و تلویزیونی در زمینه فعالیت ها و اهداف این شرکت طی چند سال اخیر ، گواه خوبی بر اهمیت موضوع اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به مردم جامعه از سوی این شرکت است.

مهندس ابراهیم عباسی در همین رابطه با تشکر از اصحاب رسانه و نیز مسئولین صداو سیمای مرکز بوشهر اظهار امیدواری نمود: با تدوام همکاری های موجود  میان این شرکت و رسانه های ارتباط جمعی ، شاهد فرهنگ سازی هرچه بیشتر در راستای مصرف ایمن و بهینه گاز در سطح استان باشیم.

همچنین در این نشست، مدیرکل صداوسیمای مرکز بوشهر ضمن اعلام خرسندی و قدردانی از دقت نظر و توجه  شرکت گاز استان بوشهر به امر تعامل با رسانه بیان داشت : صداوسیمای این مرکز طی سالهای اخیر نقش بسیار موثری در خصوص انعکاس عملکرد شرکت گاز استان بوشهر ایفا نموده و درهمین ارتباط ضمن آگاهی بخشی به عموم مردم استان ، موجب ارتقاء اطلاعات ایشان در خصوص برنامه ها و اهداف این شرکت شده است.

سید حسن ناظر با بیان اینکه  علاوه بر انعکاس مستمر اخبار و اطلاعات مرتبط با فعالیت ها و اقدامات این شرکت، پخش تیزرها و برنامه های تولیدی رادیویی و تلویزیونی نیز از جمله دیگر فعالیت هایی بوده که در راستای اطلاع رسانی و آگاه سازی عموم مردم انجام گرفته تصریح نمود : ان شاا… در سال پیش رو نیز با تدوین یک برنامه مشترک ، روند همکاری های موجود همچنان تداوم یافته و شاهد بروز اتفاقات خوبی در این زمینه باشیم.