شرکت گاز استان بوشهر همزمان با ماه میهمانی خدا ، حال و هوایی معنوی به خود گرفته و به استقبال این ماه بزرگ و عزیز رفت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر با بیان خبرفوق افزود : رمضان ماه قرب به پروردگار و دوری از گناهان است و از بهترین ماه های خداوند است که عبادت درآن از ارزش معنوی بالایی برخوردار می باشد، از همین رو تلاش مدیریت و کلیه کارکنان بر این است تا  از این  ماه مبارک  بیشترین بهره معنوی برده شود.

مهندس ابراهیم عباسی در ادامه افزود: طی روزهای گذشته و در آستانه ماه مبارک رمضان ، به استقبال این ماه رفته ونمازخانه ساختمان مرکزی شرکت و نیز کلیه نواحی غبارروبی و عطرآگین گردید .

وی تصریح نمود: همچنین در اقدامی دیگر، اقدام به نصب پارچه نوشته هایو پوسترهای مرتبط با این ماه عزیز در فضای شرکت نموده و  علاوه بر آن کتب ادعیه ماه مبارک رمضان نیز در نمازخانه و  میان پرسنل توزیع گردید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر یادآور شد: ازطریق سیستم الکترونیکی شرکت نیز ضمن تبریک ماه رمضان به کارکنان، زمان دقیق اوقات شرعی به اطلاع ایشان رسیده شد.

مهندس ابراهیم عباسی همچنین خاطر نشان نمود: طی هماهنگی های صورت گرفته، درماه مبارک رمضان همزمان با اقامه نماز جماعت، مراسم قرائت و ترجمه قرآن کریم و نیز مسابقات فرهنگی به صورت روزانه اجرا می شود.

این مقام مسئول تصریح نمود : جهت برگزاری مسابقات فرهنگی ، هر روزه سوالاتی با مضامین قرآنی و دینی از سوی امام جماعت شرکت و در میان دو نماز مطرح گردیده  و هریک از کارکنان تا روز بعد فرصت داشته نسبت به ارائه پاسخ های خود و شرکت در مراسم قرعه کشی اقدام نمایند.

وی در خاتمه با اشاره به فضیلت این ماه عزیز  اظهار داشت: رمضان، زمانی برای  تزکیه و تهذیب و تربیت نفس است و بر همه ما لازم است تا به بهترین شکل ممکن  در بهره گیری از فضائل این ماه کوشا باشیم.