مدیرکل بازرسی استان بوشهر به همراه هیئت همراه با حضور در شرکت گاز استان طی نشستی به دیدار با مدیرعامل و معاونین این شرکت پرداخته و در ادامه هیئت بازرسی این سازمان در شرکت گاز استان بوشهر مستقر شدند.

در این دیدار مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر ضمن خوشامدگویی به مسئولین سازمان بازرسی استان به ارائه عملکردی از خدمات صورت گرفته پرداخته و اظهار داشت : خوشبختانه طی سالیان اخیر، توسعه گازرسانی در اقصی نقاط استان روند رو به رشدی داشته و در این رابطه شاهد اجرای حجم عظیمی از پروژه های گازرسانی در بخش های مختلف بوده ایم.

مهندس غلامعباس حسینی اضافه نمود : در حال حاضر از مجموع ۳۷ شهر استان ، ۳۴ شهر به شبکه سراسری گاز متصل و بیش از ۹۸ درصد از خانوارهای شهری قادر به استفاده از گاز ، این موهبت الهی می باشند که در همین راستا گازرسانی به دو شهر دیگر استان نیز در دست اجرا بوده و با اتمام این عملیات ضریب نفوذ گاز شهری به افزون بر ۹۹ درصد افزایش می یابد.

ایشان همچنین بیان نمود :  در روستاها نیز کارهای بسیار ارزشمندی صورت گرفته و هم اکنون بیش از ۳۱۵ روستا از نعمت گاز برخوردار می باشند که این میزان در سالجاری با اتمام پروژه های بند ” ق”  به سرعت افزایش خواهد یافت و گاز به خانه بسیاری از روستانشینان و ساکنین مناطق محروم می رسد.

وی در ادامه اشاره ای نیز به طرح های اجرا شده در بخش صنعت نموده و اظهار داشت : تمام تلاش خود را بکار گرفته تا با اجرای طرح های گازرسانی متعدد در این بخش ، ضمن تحقق اقتصاد مقاومتی ، زمینه اشتغال پایدار تعداد زیادی از جوانان هم استانی و نیزشکوفایی صنعت و اقتصاد استان را فراهم آوریم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه با قدردانی از خدمات نظارتی سازمان بازرسی استان ، بیان داشت : شرکت گاز استان بوشهر همواره رویکرد تعاملی مناسبی با سازمان های بازرسی و نظارتی داشته و در این راستا تلاش نموده حداکثر همکاری و مشارکت را در زمینه های مورد نظر اعمال نماید.

در ادامه این نشست مدیرکل بازرسی استان نیز از تعاملات و همکاری های صورت گرفته توسط شرکت گاز استان بوشهر قدردانی نموده و افزود : سازمان بازرسی دارای نقش ها و ماموریت‌های بسیار مهمی می باشدکه بی شک با تعامل ، همدلی و همراهی مسئولان استان می توان شاهد تحقق این وظایف و ماموریت ها به بهترین شکل مطلوب بود.

غلامحسین کرمی در ادامه اظهار داشت : سازمان بازرسی بعنوان تشکیلاتی که وظیفه نظارت بر حسن جریان امور سازمانهای اداری و اجرای صحیح قوانین را برعهده دارد نیازمند تعامل و هماهنگی سازمان ها و نهادهای اجرایی استان می باشد که خوشبختانه شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه عملکرد بسیار خوبی داشته و همواره شاهد مشارکت و همکاری حداکثری از سوی این شرکت بوده ایم.

در خاتمه مدیرکل بازرسی استان به معرفی اعضاء هیئت بازرسی پرداخته و این هیئت در شرکت گاز استان بوشهر مستقر شدند.