هفتمین جشنواره پژوهش و فناوری وزارت نفت با حضور معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت، معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، و جمعی از مدیران محققان و پژوهشگران صنعت نفت در محل سالن همایش های شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

در جشنواره مذکور، شرکت ملی گاز ایران از حیث تعداد و کیفیت جوایز دریافتی، گوی سبقت را ازسایر
شرکت های اصلی و سازمانهای حاضر در جشنواره ربود؛ به نحوی که از تعداد ۱۲ جایزه مرتبط با فعالیت های حوزه مدیریت پژوهش و فناوری، ۷ جایزه به این مدیریت و واحدهای پژوهشی شرکت های تابعه اختصاص یافت.

در این جشنواره آقای هرمز بهروزی ، رئیس پژوهش و فناوری شرکت گاز استان بوشهر نیز به عنوان رئیس پژوهشی برتر شایسته تقدیر انتخاب گردیده و لوح تقدیری از سوی معاون مهندسی ، پژوهش و فناوری وزارت نفت به ایشان اهدا شد که در متن آن چنین آمده است :

جناب آقای هرمز بهروزی

تلاش های علمی و تحقیقاتی پژوهشگران و فناوران در صنعت نفت ایران علاوه بر ارتقای جایگاه رفیع این صنعت ، تسریع در تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را موجب می گردد.

خداوند متعال را سپاسگزارم ؛ در سال ۱۳۹۵ که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بنام ” اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ” نام گرفته است ، جنابعالی به عنوان رئیس پژوهشی برتر شایسته تقدیر انتخاب شده اید.

بدینوسیله از تلاش های مجدانه و اثرذبخش جنابعالی در ارتقاء سطح دانش و فناوری در صنایع نفت ، گاز پالایش و پتروشیمی صمیمانه قدردانی می نماید.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک موفقیت کسب شده به رئیس محترم وکارشناس واحد پژوهش و فناوری شرکت  ، برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون می نماید.