تیم تیراندازی شرکت ملی گاز ایران  با حضور سه تن از ورزشکاران شرکت گاز استان بوشهر موفق به کسب مقام نخست دهمین المپیاد ورزشی کارکنان وزارت نفت گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این مسابقات که در شهر آبادان و به میزبانی شرکت ملی پخش و پالایش فرآورده های نفتی برگزار گردید ، تیم اعزامی شرکت ملی گاز را  ۶ ورزشکار بهمراه یک سرپرست و مربی همراهی نمودند.

در این دوره از رقابت ها، تیم شرکت ملی گاز موفق به کسب مقام اول در رشته های تپانچه و تفنگ و همچنین دریافت کاپ قهرمانی در  مجموع تفنگ و تپانچه گردید.

علاوه بر آن ، ورزشکاران شرکت گاز استان بوشهر در بخش انفرادی نیز حائزچند رتبه برتر گردیدند که از آن جمله می توان به کسب مقام نخست و مدال طلای انفرادی در رشته تپانچه توسط آقای مهدی بارانی ، کسب مقام سوم و مدال برنز انفرادی در رشته تفنگ توسط آقای محمدرضابهمیاری و کسب مقام چهارم در رشته تپانچه توسط آقای مرتضی نجفی اشاره نمود.

گفتنی است تیم اعزامی شرکت گاز استان بوشهر پیش از این نیز در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز ایران موفق به کسب مقام نخست رقابت ها در مجموع تیمی تفنگ و تپانچه و دریافت کاپ قهرمانی گردیده بود.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، کسب این موفقیت های  ارزشمند را به مدیریت محترم ، ورزشکاران عزیز و کلیه کارکنان تبریک گفته ، برای مجموعه شرکت در تمامی عرصه ها آرزوی توفیقات روز افزون می نماید.