مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار این شرکت بیان داشت : تمام توان خود را به منظور پوشش حداکثری اقصی نقاط استان از گاز طبیعی بکار گرفته و در همین ارتباط طی دوسال اخیر ، به تدریج شهرها و روستاهای متعددی به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

مهندس غلامعباس حسینی با اعلام خبر مذکور بیان داشت: در بازه زمانی یادشده ، شاهد رشد ۴۰ درصدی شبکه گذاری در استان بوده ایم که با اجرای این مهم ، ضریب نفوذ گاز شهری و روستایی به نحو چشم گیری افزایش یافته است.

ایشان درادامه خاطرنشان نمود : تا کنون افزون بر ۵۱۷۷ کیلومتر شبکه و۳۷۶ کیلومتر خط انتقال در استان اجرا شده است که این امر موجب گردیده ۳۳ شهر و افزون بر ۲۴۵روستا از نعمت گاز برخوردار گردند.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهرهمچنین بیان داشت : هم اکنون نیزعملیات گازرسانی به ۳ شهر و ۱۵۴ روستای استان در حال اجراست که با اتمام گازرسانی به آنها ، بر شمار مشترکین هم استانی افزوده می شود.

مهندس حسینی در خاتمه افزود : در سالهای اخیرهمچنین شاهد افزایش چشمگیر فروش گاز در استان بوده ایم ، به طوری که با فروش سالانه ۱۳ میلیارد مترمکعب، به جایگاه دوم فروش گاز کشور در بخش صنایع دست یافته ایم.