تجلیل از کارمند شرکت گاز استان بوشهر در آیین تجلیل از نویسندگان شهرستان دشتستان
آیین تجلیل و تقدیر از نویسندگان شهرستان دشتستان با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر ، رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان؛جمعی از مدیران شهرستان ؛شهرداربرازجان؛ رییس و اعضای شورای اسلامی شهر برازجان وفرهیختگان؛فرهنگ دوستان و اصحاب فرهنگ ورسانه در محل کتابخانه شهید بهشتی برازجان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، در این آیین از نویسندگانی که آثار آنها طی سال ۹۵ به چاپ رسیده است تجلیل بعمل آمد.
محمد حسین زندویان، رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دشتستان در این مراسم ضمن تقدیر از نویسندگان و فرهیختگان دشتستانی بیان داشت : هر جامعه ای را با فرهنگ و فرهیختگان آن جامعه می شناسنذد و این امر مسئولیت نویسندگان را به عنوان اصحاب فرهنگ و فرهیخته دو چندان می کند چرا که باید تلاش بیشتری جهت ارتقاء فرهنگ جامعه انجام دهند.
زندویان در ادامه اضافه نمود:وظیفه فرهیختگان جامعه این است که در جهت توسعه فرهنگ کتابخوانی و افزایش سرانه مطالعه در جامعه گام برداشته و عموم مردم به ویژه جوانان و نوجوانان را به مطالعه کتاب ترغیب نمایند .
در ادامه این مراسم از نوبیسندگان برتر شهرستان دشتستان با اهداء لوح تقدیر ، تجلیل بعمل آمد که در این میان خانم سوسن قایدی پاری ، کارمند شرکت گاز استان بوشهر نیز بعنوان یکی از نویسندگان برتر با اثر ارزشمند
” تلفیق مهندسی ارزش و مدیریت ریسک” مورد تقدیر واقع شد.
گفتنی است خانم پاپری بیش از این نیز آثار دیگری در حوزه های گوناگون به چاپ رسانده اند که از آن جمله می توان به کتاب جامع تئوری سازمانی ، تکنیک های کاربردی مهندسی ارزش ، ادیان ابتدایی قبل از اسلام و اعیاد و جشن های ملی در ایران باستان اشاره نمود.
روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر با تبریک به این همکار گرانقدر، برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون می نماید.