روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر- طرح حذف قبوض کاغذی با هدف بهبود کیفیت و دقت خدمات و همچنین حفاظت ازمحیط زیست در سطح استان بوشهر اجرایی می شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه حذف قبوض کاغذی جزو برنامه‌های دولت است، اظهار کرد: با انجام طرح حذف قبوض کاغذی گاز قدم بزرگی در صرفه جویی در هزینه‌ها برمی داریم که این مهم با همکاری مردم محقق می‌شود.

وی با اشاره به مزایای این طرح گفت: دسترسی بموقع، ارتقای کیفیت ارائه خدمات به مشترکان، امکان پیگیری و پرداخت آنلاین و تسریع در وصول مطالبات و همچنین صرفه جویی در کاغذ مصرفی و به تبع آن کاهش آلودگی های زیست محیطی  از مهمترین مزیت های این طرح می باشد.

رحمانی گفت: در حال حاضر قریب به ۲۰۰۰۰۰ مشترک گاز در استان بوشهر در تمامی شهرها و روستاهای استان از نعمت گاز طبیعی بهره مند هستند.

رحمانی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری کلیه مشترکین گاز طبیعی استان در مورد مراحلی که مشترکان باید طی کنند تا اطلاعات قبض گاز به صورت پیامک برای آن‌ها ارسال شود، توضیح داد: مشترک باید شماره اشتراک ۱۱ رقمی خود را از طرق تلفن سرپرست خانوار به صورت A شماره اشتراک را به سامانه ۱۰۰۰۴۱۹۴ پیامک کنند.

در پایان مهندس رحمانی افزود: پایان مهلت ثبت نام شماره همراه مشترکین گاز آذر ماه ۱۳۹۸ می باشد.

پایان./