به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، جلسه کمیته راهبردی تعالی سازمانی شرکت گاز استان بوشهر با حضور مدیرعامل محترم شرکت گاز و اعضای این کمیته برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای مهندس رحمانی مدیرعامل محترم شرکت گاز استان بوشهر، هدف از تشکیل جلسه را ضرورت حرکت به سمت تعالی سازمانی و مطابق برنامه ذکر کردند.

وی افزود: در دنیای امروز گرایش به مدیریت دانش و استقرار مدیریت های دانش بنیان ایجاب می کند تا در جهت استقرار مدیریت های نوین، استاندارد و پذیرفته شده، گام های اساسی برداریم و خوشبختانه در این مسیر حرکت های خوبی آغاز کردیم و در تلاش هستیم تا با توسعه قابلیت های سازمانی، آینده‌ای پایدار و برجسته را رقم بزنیم.

مهندس رحمانی افزود: شرکت گاز استان بوشهر با هدف شرکت در ارزیابی در سطح تقدیرنامه ۴ ستاره با تعریف پروژه ها و اقدامات بهبودی که از بازنگری ، بروز رسانی و غنی سازی آخرین اظهارات تعریف شده جاری گردیده است در حال فعالیت می باشد .

رحمانی تصریح کرد: این شرکت جهت حضور در ارزیابی سال ۹۸ اقداماتی را از جمله خود ارزیابی به روش پروفرما و همچنین تعریف و پیگیری اجرای اقدامات و پروژه های بهبود منتج از خود ارزیابی ۹۸ و بازخورد دریافتی از ارزیابی ۹۷ لیست پروژه های خود را در سال جاری مصوب کرده که در حال اجرا می باشد.

رحمانی در پایان افزود: امید است با یاری خداوند متعال و همراهی و همدلی کارکنان بتوانیم همواره در راه سربلندی و موفقیت شرکت گاز استان بوشهر نهایت تلاش خود را انجام داده و افتخار آفرین باشیم.