کسب مدال نقره مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح های بادی کشور در رشته تپانچه توسط کارمند شرکت گاز استان بوشهر
آقای مهدی بارانی ، مسئول حمل و نقل و مخابرات شرکت گاز استان بوشهر با حضور در مرحله نهایی مسابقات آزاد سلاح های بادی کشور موفق به کسب مدال نقره ی این دوره از رقابت ها گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، اولین فینال مرحله نهایی مسابقات آزاد تیراندازی در بخش تپانچه مردان در سالن ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی برگزار که طی آن ۶۴ ورزشکار به رقابت با یکدیگر پرداختند که در این میان ۸ ورزشکار پس از رقابت با یکدیگر به مرحله فینال راه یافتند که آقای مهدی بارانی با کسب امتیاز ۵۷۶ بعنوان نفر نخست موفق به ورود به مرحله فینال گردیده و پس از آن در رقابت با سایر شرکت کنندگان حائز رتبه دوم شد و مدال نقره را به گردن آویخت.
گفتنی است سطح این دوره از رقابت ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و شرکت کنندگان همگی از ورزشکاران صاحب عنوان و یا از اعضاء تیم ملی در رشته تپانچه بودند که در سطح بالایی به رقابت با یکدیگر پرداختند.
روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک به آقای مهدی بارانی ، برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون در عرصه های کاری و ورزشی می نماید.
شایان ذکر است آقای بارانی همواره یکی از افتخارآفرین ترین کارکنان شرکت در عرصه ورزش بوده که تا کنون به موفقیت ها وعناوین متعددی در سطوح استانی و کشوری دست یافته است که از آن جمله می توان به کسب مدال طلای انفرادی در لیگ دسته یک کشور در سال ۹۳ ، کسب مدال برنز انفرادی در لیگ دسته دو کشور در سال ۹۲ ،کسب مدال طلای المپیاد ورزشی کارکنان وزارت نفت در سال ۹۳ ، کسب مدال برنز المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز در سال ۹۳ ، کسب مدال برنز المپیاد کارکنان شرکت ملی گاز در سال ۹۱ ، کسب مدال طلای المپیاد ورزشی کارکنان شرکت ملی گاز در سال ۸۹ و … اشاره نمود.