رییس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تسلیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) گفت : برای حفظ و ارتقای ایمنی عزاداران در اماکن مذهبی دارای گاز، تمهیدات لازم اندیشیده شده است.
مهندس عباسی با اعلام این خبر گفت: همواره شرکت گاز استان، به عنوان یکی از دستگاه های پیشگام اصلاح الگوی مصرف در استان با اجرای طرح ها و پروژهای زیربنایی بوده و گام های موثری در راستای ترویج فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز برداشته است؛ ابراز داشت: ضرورت به کارگیری تمامی ابزارهای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی برای کنترل و مدیریت مصرف انرژی ، برکسی پوشیده نیست و قطعا اماکن مذهبی دارای گاز می توانند برای کاهش مصرف انرژی؛ یک بازوی حمایتی ارزشمند باشد.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهرنیز آموزش همگانی شهروندان درمساجد استان در راستای مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی و توجه جدی به این مسولیت اجتماعی را از مهم ترین اهداف این طرح عنوان کرد و گفت: ارائه آموزش های عمومی در جامعه و ایجاد فرهنگ مصرف بهینه گاز، باعث کاهش مصرف بی رویه انرژی خواهد شد.

ابراهیم عباسی افزود: به منظور عملی کردن شعار اصلاح الگوی مصرف، پیش گیری از خطرات مربوط به گاز و ترویج فرهنگ استفاده صحیح از گاز طبیعی، شرکت گاز استان بوشهر برای اولین بار در استان با همکاری واحدHSE و با حضور در اماکن مذهبی آموزش های لازم مربوط به گاز طبیعی و نکات ایمنی گاز را در بین بانوان هم استانی درمجالس عزاداری امام حسین (ع) برگزار کرد.

وی تصریح کرد: با این اقدام بانوان آموزش دیده که با اطلاعاتی جدید و مهم آشنا شده اند ؛ به عنوان نمایندگان شرکت گاز محسوب و موظف می شوند آموخته های خود را به خانواده، دوستان و اطرافیان خود منتقل کرده و با این کار مهم؛ از بسیاری حوادث احتمالی جلوگیری به عمل آید.

عباسی در پایان گفت:امیدواریم مشترکین متعهد با رعایت هر چه بیشتر نکات و مسائل ایمنی و مصرف بهینه گاز، ترویج این فرهنگ مهم را در محیط خانواده نهادینه کرده و شرکت گاز استان بوشهر را بیش از پیش در مورد ترویج فرهنگ مصرف بهینه و ایمنی گاز طبیعی، یاری کنند.