به مناسبت فرا رسیدن ایام عزاداری سالار شهیدان کربلا مراسم زیارت عاشورا در دومین روز ازمحرم با حضور جمع کثیری از کارکنان در نمازخانه ستاد شرکت گاز استان بوشهر برگزار شد.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری شهادت سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) به تشریح اهم برنامه های فرهنگی ویژه این ایام معنوی در گاز استان بوشهر پرداخت .

ابراهیم عباسی گفت : همه ساله این شرکت به منظور گرامیداشت ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبد ا… الحسین (ع)برنامه های فرهنگی و معنوی ویژه ای را برگزار می کند .

وی در خصوص اهم برنامه های مورد نظر گفت: سیاه پوش کردن اداره مرکزی و سایر ادارات ، برگزاری تلاوت دعای پر فیض عاشورا ، نصب بنر و استند ویژه ایام محرم در سطح شرکت، بخشی از برنامه ها می باشد .

مهندس عباسی در ادامه اظهار داشت : برگزاری جلسات سخنرانی امام جماعت شرکت در فاصله نمازهای ظهر و عصر با موضوع “تبیین پیام واقعه کربلا” از دیگر اقداماتی است که با هدف انتقال مفاهیم فرهنگ ایثار و شهادت به کارکنان شرکت اجرا می شود.

عباسی در پایان تصریح کرد:ماه محرم یکی از ماههای بزرگ خدا بوده که از عظمت والایی در نزد شیعیان برخور دار است که عاشقان و شیفتگان امام حسین (ع) در این ایام روحانی با حضور در مراسم سوگواری و عزاداری ارادت خود را به ساحت مقدس ابا عبد ا… الحسین اعلام میدارند.

عباسی در ادامه افزود: هدف از برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری محرم و صفر،ترویج فرهنگ عاشورا و رساندن پیام عاشورا به نسل‌های بعدی می باشد.