مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر از افتتاح پروژه گاز رسانی به شهرک الغدیر و توسعه گازرسانی در شهرستان گناوه همچنین گازرسانی به ۷ واحد صنعتی در این شهرستان با حضوراستاندار، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار،خبرداد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر رحمانی گفت:برای گاز رسانی به شهرک الغدیر شهرستان گناوه و توسعه گاز رسانی این شهرستان ۱۷ کیلومتر شبکه توزیع گاز اجرا شده است.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: برای گازرسانی به شهرک الغدیر و توسعه گازرسانی این شهرستان وگاز رسانی به ۷ واحد صنعتی ۱۷ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.
رحمانی نیز در مراسم افتتاح گاز رسانی به شهرک الغدیر گفت :تاکنون ۱۰۰ درصد جمعیت شهری و روستایی شهرستان گناوه از نعمت گاز برخوردارند.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر تعداد مشترکان گاز طبیعی شهری و روستایی شهرستان گناوه را ۱۵۵۸۰ مورد عنوان کرد.
رحمانی نقش گاز را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برجسته عنوان نمود و اظهار داشت: شرکت گاز استان بوشهر با گازرسانی به اقصی نقاط استان بویژه واحد های صنعتی سبب رونق کسب و کار کارگاه های کوچک و افزایش میزان اشتغال در سطح استان شده است .
وی در پایان با اشاره به ادامه روند گازرسانی به صنایع استان اظهار داشت: در هفته دولت امسال عملیات گازرسانی به ۴۰ واحد صنعتی دیگر با هزینه ۷۰ میلیارد و ۳۰۰میلیون ریال به بهره برداری رسید است.