به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر افتتاح ساختمان امداد و عملیات گازسیراف توسط استاندار بوشهرگراوند ونماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خانم الماسی همچنین مدیر عامل شرکت گاز استان و سایر مسولین استان انجام گرفت.
مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر گفت: این پروژه با اعتبار۳۳ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.
وی افزود:عملیات احداث ساختمان اداره گازسیراف از سال۹۷ آغاز شد و اکنون همزمان با هفته دولت تکمیل و بهره برداری رسیده است.
رحمانی در آیین افتتاح ساختمان عملیات و امداد سیراف گفت:۱۰۰ درصد از جمعیت شهری کنگان و۹۶ درصدر از جمعیت روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره‌مند هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر تصریح کرد: در استان بوشهر هم با هدف خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم و آبادانی استان ، امسال نیز همچون هرساله ،۵۲ طرح گازرسانی با مجموع اعتبار قریب به ۴۲۰ میلیارد رال در اقصی نقاط استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
وی عنوان کرد: ارائه خدمات مطلوب و بهینه به مردم استان از مهم‌ترین و اساسی‌ترین وظایف مسئولین است که در همین رابطه طی چند گذشته شاهد بیشترین اقدامات انجام شده در زمینه توسعه گازرسانی در شهرها و روستاها بوده‌ایم که به ویژه در امر گازرسانی به نقاط محروم و دوردست استان اقدامات قابل‌ توجهی انجام شده است.