همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد ، مراسمی تحت عنوان جشن گلریزان در استان بوشهر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این مراسم که با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر ، رئیس ستاد دیه استان و دیگر مسئولین و خیرین هم استانی برگزار گردید، زمینه آزادی ده ها زندانی جرائم غیرعمد با اهداء کمک های مردمی فراهم گردید.

در همین راستا کارکنان شرکت گاز استان بوشهر نیز در اقدامی خیرخواهانه به برکت ماه مبارک رمضان ، هزینه آزادی ۱ زندانی نیازمند جرائم غیرعمد را به حساب ستاد دیه استان واریز نموده و بدین ترتیب موجب آزادی و بازگشت وی به جمع خانواده شدند.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در همین رابطه ضمن قدردانی از تلاش همکاران خود جهت تحقق این امر خداپسندانه ، یکی از سنت‌های ماه میهمانی خدا را دستگیری از نیازمندان و کمک به فقرا دانست و افزود :  در این ماه پرخیر و برکت چشم امید بسیاری از زندانیان جرائم غیرعمد به دستان پرمهر خیرین و نیکوکاران است.

مهندس مسلم رحمانی در ادامه ضمن تسلیت به مناسبت ایام سوگواری مولی الموحدین امام علی (ع) ،این شخصیت برجسته و بزرگ را بهترین الگو در زمینه کمک به نیازمندان و فقرا برشمرد و افزود : همه ما باید با تمسک به این الگوی وارسته همواره در مسیر خیر گام برداشته و از هیچ تلاشی جهت کمک به همنوعان خود دریغ نکنیم.

وی آزاد سازی زندانیان را اقدامی بسیار مهم و ارزشمند عنوان نمود که علاوه بر کاهش آسیب های اجتماعی ، موجب بازگشت شادی و نشاط به جمع خانواده‌های این زندانیان نیز می‌گردد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه خاطرنشان نمود : امید است انجام چنین اقدامات زیبا و ارزشمندی همچنان تداوم یافته وکارکنان شرکت گاز استان بوشهر همگام با سایر خیرین هم استانی، طی سالهای آتی نیز زمینه آزادسازی تعداد بیشاری از زندانیان جرائم غیرعمد رافراهم نمایند.