مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر بهمراه معاون بهره برداری و رئیس خدمات فنی و فروش عمده این شرکت با حضور در دفتر فرمانداری شهرستان کنگان ، با آقای
فتح ا… نوروزی ، فرماندار این شهرستان به دیدار و گفتگو پرداختند.

در این نشست ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر ضمن بیان عملکرد این شرکت با اشاره به ضریب نفوذ بالای گازرسانی در استان ، از برخورداری ۹۹ درصدی جمعیت شهری و ۹۶ درصدی جمعیت روستایی استان از نعمت ارزشمند گاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس مسلم رحمانی در ادامه بیان داشت : عملکرد درخشان استان بوشهر در زمینه افزایش چشمگیر ضریب نفوذ گاز در مناطق شهری و روستایی موجب گردیده شرکت گاز استان بوشهر در شاخص های توسعه گازرسانی از میانگین و تراز کشوری بالاتر باشد.

این مقام مسئول در ادامه صحبت های خود اشاره ای نیز به اقدامات اجرا شده در شهرستان کنگان نمود و افزود : کنگان یکی از شهرستان های پیشروی استان در زمینه تحقق مطلوب شاخص های گازرسانی می باشد که فعالیت های موثری در زمینه افزایش رضایتمندی شهروندان در این شهرستان صورت گرفته است.

مهندس رحمانی اضافه نمود : بطور مثال هم اکنون متوسط زمان نصب کنتور در این شهرستان کمتر از ۲ روز و میانگین مدت زمان نصب علمک نیز ۳ روز است که نسبت به میانگین استانی در این حوزه ، رتبه نخست را دارا می باشد. همچنین این شهرستان از نظر وصول مطالبات نیز در جایگاه اول استان قرار دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اینکه خدمت رسانی شایسته به مردم و کسب رضایتمندی ایشان از اولویت های مهم این شرکت می باشد ، بیان داشت: با تمام توان خود در مسیر تحقق این مهم حرکت نموده و از تمام ظرفیت هایمان بمنظور توسعه شتابان گازرسانی در اقصی نقاط استان تلاش خواهیم کرد.

در انتهای این نشست نیز ، فرماندار کنگان از تلاش ها و اقدامات موثر شرکت گاز استان بوشهر در این شهرستان قدردانی نموده و اظهار امیدواری نمود ، همچنان شاهد تحقق خدمت رسانی مطلوب و شایسته به مردم عزیز و شریف شهرستان کنگان باشیم.