هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست بعنوان یکی از بزرگترین رخدادهای محیط زیست کشور ، از ۲۴ تا ۲۷ فروردین ماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این نمایشگاه که همه ساله با حضور دست اندرکاران و علاقمندان حوزه محیط زیست برگزار می گردد ، بسیاری از شرکت ها و نهادهای اجرایی کشور حضور داشته و آخرین دستاوردهای خود در عرصه محیط زیست و نیز معرفی نمادهای ترویجی را به نمایش عموم می گذارند.

شرکت گاز استان بوشهر نیز در راستای تحقق این مهم و با توجه به لزوم معرفی نمادهای ترویجی کشور ، با نماد عروسک “عمو ایمنی” در این نمایشگاه حاضر گردید.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه اظهار داشت : یکی از اهداف مهم برگزاری نمایشگاه “محیط زیست” معرفی نمادهای ترویجی شاخص کشور در زمینه طبیعت و محیط زیست، آموزش، مدیریت انرژی، ایمنی و مسئولیت های اجتماعی می باشدکه از شرکت گاز استان بوشهر نیز به دلیل اقدامات گسترده و تجربیات موفق دراین حوزه جهت حضور در نمایشگاه دعوت بعمل آمد.

مهندس ابراهیم عباسی ادامه داد: بر همین اساس ، این شرکت ضمن حضور در این رخداد و ارائه بخشی از اقدامات موفق خود در زمینه اجرای آموزش‌های همگانی نظیر طرح بزرگ همیار گاز، تجربیات حاصله را در معرض دید عموم قرار داد.

وی اضافه نمود :در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، موضوع اشاعه‌ی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز را بعنوان هدفی مهم در دستور کار قرار داده و در این رابطه ضمن تعامل با دیگر نهادهای مربوطه، برنامه‌های خلاقانه و جدیدی را اجرا نمودیم که نتایج پرباری به دنبال داشته است و در واقع نماد عروسک عمو ایمنی ، بخشی از این تجربیات موفق می باشد.

مهندس عباسی همچنین اضافه نمود: اجرای طرح همیار گاز در قالبی نو با بهره گیری از جاذبه‌های فرهنگی ، ورزشی و سمعی بصری ، علاوه بر مرکز استان درکلیه شهرستان ها نیز برگزار گردیده که خوشبختانه با استقبال بالای دانش آموزان همراه گردیده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در انتها ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه تصریح نمود:  با توجه به حضور فعال شرکت گاز استان بوشهر به نمایندگی از شرکت ملی گاز ایران در نمایشگاه مذکور و نیز ارائه موفق دستاوردهای خود، هر ساله از این شرکت جهت حضور در این رویداد مهم دعوت بعمل می آید.