22 بهمن

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در پیامی ضمن تبریک فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن، بر حضور حماسی کارکنان این مجموعه همگام با سایر آحاد شریف ملت ایران در این راهپیمایی تاکید کردند.

متن این پیام به شرح زیر می باشد :

با سلام و درود و تحیّت بر روح پاک بنیان گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و درود بر ارواح طیّبه شهدای گلگون کفن، سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به پیشگاه امام زمان (عج)، رهبر معظم انقلاب و ملت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

خداوند سبحان را شاکریم که کشور عزیزمان ایران در اوج عزت، افتخار و سربلندی و درکمال آرامش و امنیت ، چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی خود را جشن می‌گیرد و با حضور شکوهمند و دشمن شکن مردم ولایت مدار، در صفوف مستحکم راه پیمایی ۲۲ بهمن، پاسخی دندان شکن به یاوه گویان و مستبدان جامعه جهانی می دهد.

ما کارکنان شرکت گاز استان بوشهر نیز همچون همیشه ، دوشادوش اقشار مختلف ایران اسلامی با شرکت در این راهپیمایی ، قدردان خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهیم بود  و با حضور پرشورخود این حماسه ملی را که یادگار بزرگ حضرت امام خمینی(ره) است زنده و پویا نگاه می داریم .

در خاتمه بار دیگر ضمن تبریک فرارسیدن چهلمین بهار انقلاب اسلامی ایران، عزت، افتخار و سربلندی کشور را از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

و من ا…. التوفیق،

مسلم رحمانی

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر