مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، از برخورداری ۱۰۰ درصدی جمعیت شهری و ۹۹ درصدی جمعیت روستایی شهرستان کنگان از نعمت گاز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مدیر عامل این شرکت با بیان خبر مذکور افزود : شهرستان کنگان دارای ظرفیت های ارزشمند و متعدد اقتصادی است که خوشبختانه طی سالهای اخیر ، توسعه خوبی داشته است.

مهندس مسلم رحمانی اضافه نمود : ما نیز در شرکت گاز استان بوشهر تمام توان خود را بکار گرفته تا در زمینه توسعه زیرساخت های گازرسانی در این منطقه پیشگام بوده و خدمات ارزنده ای را به نقاط مختلف شهرستان ارائه دهیم .

وی اضافه نمود : در همین رابطه و به منظور توسعه گازرسانی در شهرها و روستاهای کنگان ، بالغ بر ۳۶۴ کیلومتر شبکه اجرا گردیده از این میزان بیش از ۳۱۹ کیلومتر سهم شهرها و افزون بر ۴۵ کیلومتر نیز سهم روستاهای این شهرستان می باشد.

مهندس مسلم رحمانی بیان داشت : با اجرای این میزان شبکه گذاری ، در حال حاضر ۳ شهر و ۱۰ روستای شهرستان کنگان تحت پوشش شبکه گازرسانی قرار گرفته اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر اشاره ای هم به نصب انشعاب ها در این شهرستان نمود و افزود : تا کنون ۱۲۴۸۵ انشعاب در این شهرستان طراحی و نصب شده است.

وی در انتها پیرامون دیگر خدمات ارائه شده در این شهرستان، به اجرای طرح همیار گاز اشاره و افزود : با هدف فرهنگ سازی در خصوص مصرف ایمن و بهینه گاز ، اقدام به آموزش به دانش آموزان شهرستان کنگان نموده و در این رابطه طی مراسمی با حضور مسئولین ، دانش آموزان کنگانی بعنوان همیاران گاز شناخته و معرفی شدند.