مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر‌در‌چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از برخورداری حداکثری مردم شهرستان عسلویه از نعمت گاز خبر داد و افزود: در حال حاضر هر ۳ شهر و ۲۰ روستای این شهرستان گاز دار می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس مسلم رحمانی با بیان خبر فوق افزود : به منظور گازدارشدن شهرها و روستاهای یادشده تا کنون قریب به۳۳۹ کیلومتر شبکه در شهرستان عسلویه اجرا گردیده که از این میزان قریب به ۱۰۴ کیلومتر شبکه در شهرها و ۲۳۵ کیلومتر در روستاها اجرا شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر تصریح نمود : با این میزان شبکه گذاری ، ۱۰۰ درصد از جمعیت شهری و نیز بیش از ۹۹/‌۸ درصد  جمعیت شهری این شهرستان قادر به استفاده از گازطبیعی می باشند.

وی همچنین اشاره ای به میزان انشعاب های نصب شده در شهرستان نمود و بیان داشت : تا کنون ۸۰۷۸ انشعاب در عسلویه نصب گردیده که با تحقق این  امر،مردم در اقصی نقاط این شهرستان از نعمت ارزشمند گاز برخوردار شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه تصریح نمود : در راستای توسعه گازرسانی در این شهرستان تلاش های خوبی صورت گرفته و طرح‌های متعددی نیز اجرا گردیده که امید می رود همچنان بتوانیم در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز شهرستان عسلویه پبیشگام باشیم.