همزمان با گذشت چهار دهه از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و با تلاش های مجدانه و خستگی ناپذیر فرزندان وطن، گاز این نعمت الهی در شریان بسیاری از شهرها و روستاهای کشور تزریق گردیده و امروز مردم حتی در دورافتاده ترین نقاط کشور به آسانی قادر به استفاده از این نعمت ارزشمند و گرانبها می باشند.

در استان بوشهر نیز طی سالهای گذشته ، ضرباهنگ توسعه گازرسانی از قدرت و شتاب بالایی برخوردار بوده و به اذعان مسئولین امر، شرکت گاز استان بوشهر همواره بعنوان یکی نهادهای اجرایی ممتاز و پیشگام در عمل به تعهدات خود و خدمت رسانی به مردم محسوب گردیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، اینک نیز در چهلمین سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران ، مدیر عامل این شرکت با اشاره به اهم دستاوردهای حاصله طی چند سال اخیر ، استان بوشهر را در بسیاری از شاخص های گازرسانی پیشرو عنوان نموده و افزود: افزایش ضریب نفوذ گاز شهری به ۹۹ درصد و ضریب گاز روستایی به ۹۵ درصد از جمله نقاط درخشان در کارنامه کاری این شرکت می باشدکه موجب گردیده مردم در اقصی نقاط استان تحت پوشش شبکه گاز قرار گیرند ، هدفی که جز با  مجاهدت و تلاش خستگی ناپذیر کارکنان این مجموعه حاصل نمی شده است.

مهندس مسلم رحمانی ادامه داد: قرار گرفتن در جمع ۵ شرکت برترگاز استانی در زمینه فروش گاز به مشترکین و نیز کسب رتبه دوم در زمینه فروش گاز به صنایع از جمله دیگر رهاوردهای کسب شده توسط این شرکت همزمان با گذشت چهار دهه از عمر باعزت انقلاب می باشد.

ایشان در ادامه ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام ا… دهه فجر، تصریح نمود: امسال نیز این شرکت همزمان با دهه مبارک فجر ۵۰ طرح گازرسانی در استان را افتتاح می نماید.

وی خاطرنشان نمود: این طرح ها شامل گازرسانی به ۱۱ روستا و ۳۹ واحد صنعتی  می باشد که با اعتباری معادل ۱۷۷ میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال به بهره برداری می رسد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه با بهره برداری از طرح های گازرسانی در استان همزمان با دهه مبارک فجر، ضریب نفوذ گاز در بخش روستایی به ۹۶ درصد ارتقاء می یابد، بیان داشت: این روستاها درشهرستان های بوشهر ، دشتستان، دیر وگناوه وصل بگاز می شوند که با تحقق این امر، ۲۳۷۳ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

مهندس رحمانی یادآور شد: همچنین با گازرسانی به صنایع یادشده، تعداد واحدهای صنعتیِ برخوردار از گاز استان به ۳۳۱ واحد صنعتی می رسد.

ایشان در خاتمه ضمن قدردانی از همت و تلاش کلیه همکاران خود در مجموعه شرکت گاز استان بوشهر ، بر استمرار روند خمت رسانی به مردم شریف استان تاکید و خواهان اهتمام جدی کارکنان در این رابطه شد.