مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر و هیئت همراه ، از شهرستان های تنگستان و دشتستان بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، این بازدید به نمایندگی از استاندار محترم بوشهر با هدف بررسی مشکلات و خواسته های مردم ، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، دیدار با خانواده های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و همچنین تقدیر از دانش آموزان برتر انجام شد .

در همین رابطه مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر و هیئت همراه با حضور در روستاهای چهل زرعی عرب ، چهل زرعی عجم ، پهلوان کشی ، لیلک و دهنو از نزدیک به صحبت با تعدادی از خانوارهای این مناطق پرداخته و مسایل و مشکلات موجود را بررسی نمودند.

مهندس مسلم رحمانی طی این بازدیدها با تاکید بر اهمیت خدمت‌رسانی مطلوب به مشترکین ، روند گازرسانی در روستاهای استان را مطلوب ارزیابی نموده و افزود : طی سه سال گذشته شاهد تحولی عظیم در روند گازرسانی به مناطق روستایی بوده ایم‌ که تحقق این مهم تاثیری بسزا در توسعه زیرساخت ها و نیز رونق و آبادانی هرچه بیشتر این مناطق داشته است.

به گفته‌ی این مقام مسئول، تا کنون۳۱۹۲ کیلومتر شبکه گاز در روستاهای استان اجرا و ۳۹۷ روستا نیز وصل بگاز شده اند که با اجرای این امر در حال حاضر قریب به ۹۵ درصد از جمعیت روستایی استان قادر به استفاده از گاز ، این نعمت الهی می باشند .

مهندس رحمانی با اشاره به اهمیت رضایتمندی مشترکین در تمامی نقاط استان ، بر ارتقاء کیفیت روز افزون خدمات ارائه شده به ایشان تاکید و خواهان اهتمام کلیه همکاران خود در این رابطه شد. در ادامه این بازدید ، مدیر عامل محترم و هیئت همراه با تعدادی از خانواده های شهدای دفاع مقدس به دیدار وگفتگو پرداختند.

مهندس رحمانی در این دیدارها با اشاره به اهمیت جان فشانی شهدا و جانبازان هشت سال دفاع مقدس ، تاسی و پیروی از راه و رسالت ارزشمند ایشان را امری ضروری دانسته و همگان را در قبال ادامه این مسیر درخشان مسئول دانست.

وی در ادامه صحبت های خود ضمن قدردانی از صبر و فداکاری خانواده معظم شهدا و ایثارگران، حفظ شان و جایگاه ایشان  را وظیفه و تکلیفی مهم برشمرده و تحقق آن را از شاخص‌های اصلی سبک زندگی اسلامی دانست.