به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، دومین دوره مسابقات همفکری‌ ویژه کارکنان شرکت گاز استان بوشهر، توسط دبیرخانه نظام مشارکت و پیشنهادها این شرکت، آغار بکار کرد.

دبیر کمیته مرکزی نظام مشارکت و پیشنهادها با ذکر این خبر اعلام داشت: این دوره از مسابقات مطابق با مصوبه‌ کمیته مرکزی نظام مشارکت و پیشنهادهای شرکت و بر اساس شیوه نامه ای مدون با حضور داورانی از بخش های مختلف برگزار می شود.

مهندس باقر پاپری مقدم فرد، برگزاری این دوره از مسابقات را‌ گامی مهم در راستای همدلی و همکاری هرچه بیشتر میان کارکنان و ارتقاء و بهبود فعالیت های نظام مشارکت عنوان نمود و افزود: با برگزاری این دوره از مسابقات اهداف متعددی دنبال می شود ‌که از جمله مهمترین آنها می توان به مواردی نظیر آشنایی با مفاهیم کار تیمی،  توانمد سازی نیروی انسانی در شناسایی و کشف مسائل و مشکلات از طریق کار تیمی، ارتقاء فرهنگ و روحیه کار تیمی ، تقویت خلاقیت و نوآوری کارکنان و همچنین تعالی و بهبود مستمر شرکت عنوان نمود.

وی افزود: به منظور برگزاری مطلوب و استقبال هرچه بیشتر کارکنان از این مسابقات، اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده ای از طریق سیستم اتوماسیون داخلی، سامانه نظام مشارکت، سایت و نیز صفحه اینستاگرام این شرکت انجام شده است.

مهندس پاپری مقدم ادامه داد: مسابقات یاد شده در ۵ مرحله شامل تیم سازی، بیان مسئله، بازی های تیمی، حل مسئله و ارائه گزارش کار برگزار می شود و در پایان، پس از ارزیابی های بعمل آمده توسط گروه داوری، سه تیم بعنوان برگزیدگان اول تا سوم این دوره از مسابقات معرفی خواهند شد.

به گفته دبیر نظام مشارکت و پیشنهاد های شرکت‌ گاز استان بوشهر، در این دوره از رقابت ها به پیشنهاد واحد روابط عمومی این شرکت، یک بخش جانبی نیزگنجانده شده که کارکنان می توانند به طور مجزا در آن قسمت که شامل بخش پوستر و بخش فیلمسازی، با مفاهیم کار تیمی و مشارکت کارکنان و مفاهیم مرتبط می باشد، شرکت کرده و آثارشان را جهت داوری به دبیرخانه مسابقات ارسال نمایند.

مهندس پاپری همچنین با بیان اینکه این دوره از رقابت ها توسط کمیته ۵ نفره داوری، قضاوت می شود، اظهار داشت: ان شاا… نتایج نهایی بعد از داوری مراحل و بررسی پیشنهادها و همچنین تاییدیه کمیته مرکزی نظام مشارکت در اسرع وقت و تا قبل از پایان سال اعلام خواهد شد و در همین راستا تقدیر از تیم های برگزیده نیز همزمان با مراسم تقدیر از برترین های نظام مشارکت، در روز ۹ اردیبهشت سال آتی که بعنوان روز نظام مشارکت در این شرکت نامگذاری شده است، صورت می پذیرد.

ایشان در خاتمه از حمایت های مدیر عامل محترم و همفکری و همدلی کلیه کارکنان مجموعه شرکت گاز استان بوشهر قدردانی کرده و اظهار امیدواری نمود، با تداوم روند موجود در بهبود مستمر فعالیت ها و ماموریت های این شرکت، شاهد بالندگی و پیشرفت روز افزون شرکت گاز استان بوشهر و به طبع آن توفیقات در استان بوشهر باشیم.