مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به اقدامات گازرسانی اجراشده در شهرستان گناوه طی سالهای اخیر بیان داشت : تا کنون افزون بر ۵۹۰ کیلومتر شبکه در این شهرستان اجرا گردیده که از این میزان ۲۹۰ کیلومتر در شهرها و ۳۰۰ کیلومتر نیز در روستاهای شهرستان اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر مهندس رحمانی با بیان خبر مذکور افزود: با اجرای این میزان شبکه گذاری ، ۱۰۰ درصد از جمعیت شهری و افزون بر ۹۸ درصد از جمعیت روستایی شهرستان گناوه ، قادر به استفاده از نعمت گاز می باشند.

مدیر عامل این شرکت در ادامه تصریح نمود : تا کنون ۱۷۱۰۸ انشعاب نیز در این شهرستان نصب گردیده که از این میزان ۱۱۸۷۷ انشعاب در شهرها و ۵۲۳۱ عدد نیز در روستاهای گناوه نصب شده است.

همچنین به گفته این مقام مسئول ، در حال حاضر۱۳۳۹۷خانوار در شهرستان گناوه ، مشترک گاز می باشند و از خدمات گازرسانی استفاده می کنند.

مهندس رحمانی در خاتمه اظهار داشت : طی سالهای اخیر تمام تلاش خود را در راستای خدمت رسانی به مردم به کار گرفته ایم تا ضمن توسعه زیرساخت های گازرسانی در استان ، در مسیر ارتقاء رفاه و رضایتمندی ایشان گام برداریم و به همین منظور اقدامات متعددی را نیز اجرا نموده ایم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر درهمین رابطه به یکی از مهمترین اقدامات صورت گرفته توسط این شرکت در راستای تسهیل در روند اشتراک پذیری در استان اشاره و اذعان داشت : پیرو هماهنگی های بعمل آمده با بانک ملت ، موفق به اخذ مجوز قریب به ۱۰ هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه ی کمک هزینه لوله‌کشی گاز منازل و خرید لوازم گازسوز در قالب وام ۲۰ میلیون ریالی بانرخ کارمزد ۴ درصد تا سقف ۲۰۰ میلیارد ریال شدیم.

وی در خاتمه با اشاره به اینکه اعطای تسهیلات یادشده همچنان در حال انجام می باشد ، اظهار داشت : خوشبختانه استان بوشهر ، اولین استان کشور است که موفق به اخذ مجوز پرداخت تسهیلات یادشده در این حجم گسترده به مردم شده است.