آیین تقدیر از برگزیدگان نوزدهمین جشنواره پژوهش و فناوری استان بوشهر با حضور شرکت های دانش بنیان و واحدهای پژوهش و فناوری دانشگاه‌ها و سازمان‌‌‌‌های دولتی در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این جشنواره که همزمان با نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری برگزار شد از برگزیدگان حوزه پژوهش و فناوری استان بوشهر تقدیر به عمل آمد.

شرکت گاز استان بوشهر نیز در این جشنواره و در مسیر کسب دستاوردهای پژوهشی خود ، به موفقیتی دیگر دست یافته و با توجه به تعداد و میزان اعتبار قراردادهای منعقده و نیز توسعه فناوری ها، بعنوان دستگاه اجرایی برترِ حامی پژوهش و فناوری انتخاب شد و لوح تقدیر جشنواره را از آن خود کرد.

در بخشی از متن این لوح تقدیر آمده است :

شرکت گاز استان بوشهر

به موجب ارزیابی صورت گرفته از سوی کمیته علمی نوزدهمین جشنواره برگزیدگان پژوهش و فناوری استان بوشهر ، مفتخر به کسب عنوان دستگاه اجرایی برتر حامی پژوهش و فناوری شده اید . این موفقیت را تبریک عرض نموده و به پاسداشت تلاش و اهتمام ویژه مسئولین آن شرکت به موضوع پژوهش و فناوری ، این لوح تقدیر تقدیم می گردد.

امید است همچون گذشته شاهد نقش آفرینی فعال شما در انجام پژوهش های هدفمند و توسعه فناوری های ارزش آفرین باشیم.”

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در مصاحبه با خبرنگار این شرکت با اشاره با اهمیت این جشنواره ، در خصوص موفقیت کسب شده اظهار داشت : شرکت گاز استان بوشهر در راستای عمل به رسالت و مسئولیت های پژوهشی خود ، همواره به حمایت از طرح های پژوهشی فناورانه ، دانش بنیان ، مبتکرانه و کاربردی می پردازد و در همین زمینه تا کنون از ۴۳ طرح پژوهشی حمایت کرده است.

مهندس مسلم رحمانی اضافه نمود: حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی نیز  اقدام دیگری است که با  هدف حمایت از دانشجویان و پژوهشگران هم استانی انجام و در این زمینه نیز تا‌ کنون ۴۱ پایان نامه دانشجویی در مقاطع مختلف مورد حمایت قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه بیان داشت : با توجه به اهمیت انجام پژوهش های کاربردی و نوآورانه در عرصه صنعت نفت و گاز و نیز وجود پتانسیل های پژوهشی متعدد در استان ،  امید است شاهد ارتقاء کمی و کیفی طرح های پژوهشی باشیم.