به منظور بررسی مشکلات و پاسخ به سوالات کارکنان شرکت گاز استان بوشهر ، نشست پرسش و پاسخ با حضور مدیرعامل و جمعی از مسئولان این شرکت برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، این نشست با هدف همفکری، همدلی و همزبانی بیشتر میان مدیر عامل و کارکنان واستفاده از خرد جمعی و مشارکت عمومی در پیشبرد اهداف شرکت برگزار گردید.

در نشست  مذکور ، مدیر عامل و تعدادی از مسئولین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه های مختلف ، از فعالیت ها و تلاشهای کلیه همکاران تقدیر نمودند .

مدیر عامل شرکت در نشست مذکور  با اشاره به اهم اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم ، اظهار داشت : برخورداری حداکثری مردم در شهرها و روستاهای استان ، هدف بسیار مهمی بود که با همکاری و سختکوشی کلیه کارکنان مجموعه شرکت گاز بدان نائل گشتیم تا آنجا که در حال حاضر ضریب نفوذ گاز شهری به ۹۹ درصد و ضریب نفوذ گاز روستایی نیز به ۹۵ درصد رسیده است.

مهندس مسلم رحمانی در ادامه مهمترین اولویت کاری این شرکت را تعالی سازمانی و بهبود مستمر اجرای فرایندها و رویکردهای جاری برشمرد و افزود :  همه کارکنان باید همسو با اجرای طرح مدل تعالی در شرکت ،  نسبت به انجام وظایف و مسئولیت های خود به بهترین شکل ممکن اهتمام ورزند.

در ادامه این نشست که با استقبال بسیار بالای کارکنان روبرو شد، حاضران سوالات کتبی و شفاهی خود را مطرح و از سوی مدیرعامل و مسئولان مربوطه ، پاسخهای  لازم به ایشان ارائه گردید.

از جمله مهمترین مباحثی که طی این سوالات مطرح و بدان ها پاسخ داده شد می توان به مواردی نظیر شرایط رفاهی ، حقوق و دستمزدها ، نمودار سازمانی، مشکلات موجود در نواحی و … اشاره نمود.