نخستین جشنواره و نمایشگاه ورزش و محیط زیست ،  با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست ، وزارت آموزش و پرورش ، وزارت بهداشت و درمان ، ۲۵ مهر ماه در آکادمی ملی  المپیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، این جشنواره  با هدف معرفی نمادهای ترویجی شاخص کشور در زمینه طبیعت و محیط زیست ، ورزش ، آموزش ، مدیریت انرژی ، ایمنی ، مسئولیت اجتماعی  و …  با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ، معاونین وزارت ورزش و جوانان ، روسای فدراسیون ها و وزشکاران مدال آور المپیکی آقایان رضا زاده و عابدینی و نیز دانش آموزان سنین مختلف برگزار شد.

از روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر نیز به دلیل اقدامات گسترده و تجربیات موفق در زمینه مسئولیت های اجتماعی  جهت حضور در این جشنواره دعوت بعمل آمد تا ضمن ارائه بخشی از اقدامات خود در زمینه آموزش های همگانی نظیر طرح بزرگ همیار گاز، تجربیاتشان را در معرض دید عموم قرار دهند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در ارتباط با جزییات حضور در نمایشگاه یادشده افزود : در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ، موضوع اشاعه ی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز را بعنوان هدفی مهم در دستور کار قرار داده و در این رابطه ضمن تعامل با دیگر نهادهای زیربط ، برنامه های  خلاقانه و جدیدی را اجرا نمودیم که نتایج پرباری به دنبال داشته است.

مهندس ابراهیم عباسی اضافه نمود : در همین رابطه طی سالجاری با حضور در مدارس فوتبال ، ضمن قرار گرفتن در محیط های ورزشی  شاد به اجرای طرح همیار گاز در قالبی نو با بهره گیری از جاذبه های فرهنگی و ورزشی پرداختیم.

وی اذعان نمود : با توجه به برگزاری این جشنواره و حضور فعال شرکت گاز استان بوشهر به نمایندگی از شرکت ملی گاز ایران و نیز ارائه موفق دستاوردهای خود ، از این شرکت جهت حضور در دومین دوره  برگزاری این جشنواره که در سال آتی همزمان با هفته محیط زیست برگزار خواهد شد دعوت بعمل آمد.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ادامه داد : در نمایشگاه حاضر نیز ضمن حضوری موثر ، اقدام به ارائه نمادهای ترویجی بکار گرفته شده پیرامون تعهد و عمل به مسئولیت های اجتماعی نمودیم که این مهم می تواند نقشی بسزا در آموزش ، ترویج و فرهنگ سازی داشته باشد.

ایشان در خاتمه ضمن قدردانی از حمایت های مدیر عامل محترم و نیز کارشناسان واحد روابط عمومی اظهار داشت : ان شاا… در تداوم مسیر فرهنگ سازی ، آموزش و تعهد به مسئولیت های اجتماعی همچنان برنامه های متنوع و ارزنده ای را دنبال و اجرا خواهیم نمود که به تدریج اطلاع رسانی های لازم پیرامون جزییات تفضیلی این اقدامات  در آینده ارائه خواهد شد.