مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با صدور پیامی، آغاز هفته دفاع مقدس را به  عموم مردم بویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسمه تعالی

دوران دفاع مقدس یکی از  برجسته ترین و ارزشمندترین افتخارات کشور  و تبلور رشادت ها و از جان گذشتگی های فرزندان برومند این مرز و بوم است. حماسه ی بزرگی که از ابتدا تا انتها مملو از افتخار و سربلندی است.

ملت ایران در دفاع هشت ساله خود نشان داد اگر پای دفاع از هویت ملی و آرمان های مقدس و والای این ملت به میان آید، ایستادگی  و مردانگی شان برای همه جهانیان الگو خواهد بود. نیک می‌دانیم آزادی، استقلال و عزت جهانی کنونی ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدا، به ویژه شهدای ۸ سال دفاع مقدس است که نشان دادند با اتحاد و همبستگی هیچ قدرتی قادر به دست اندازی به مرزهای مقدس کشور نمی باشد.
امروز بر ماست که نسبت به حفظ ارزش‌ها، آرمان ها و دستاوردهای ۸ سال دفاع مقدس کوشیده و مسیر سبز  شهدا و ایثارگران را ادامه دهیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های شهدای گرانقدر، این ایام غرور آفرین را به ملت شهید پرور ایران تبریک گفته، سربلندی و عزت ایران اسلامی را در  تمامی عرصه ها از خداوند متعال مسئلت دارم. و من ا… التوفیق./

مسلم رحمانی

مدیرعامل