همایش بسیج کارمندان با هدف معرفی کارمندان بسیجی نمونه استان برگزار و طی آن از برترین های بسیج ِکارمندی تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این مراسم که در سالن اجتماعات اداره کل بنادر و دریانوردی شهر بوشهر برگزار گردید ، مسئولین بسیج استان، تعدادی از مدیران ارشد دستگاه های دولتی و جمعی از کارکنان این ادارات حضور داشتند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در مراسم مذکور ضمن گرامیداشت هفته دولت با قدردانی از تلاش ها و زحمات کلیه کارکنان بسیجی استان ، خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم را امری مهم تلقی نموده و بر اجرای مطلوب آن تاکید کرد.

سردار رزمجو همچنین اظهار داشت: اهداف کارکنان دولت باید با اهداف و آرمان‌های شهیدان رجایی و باهنر همسو بوده تا بدین ترتیب بسیاری از مشکلات موجود برطرف گردد.

وی با تاکید بر بصیرت‌افزایی و دشمن شناسی افزود: یکی از ویژگی‌های بسیجیان بصیرت داشتن و شناخت دشمن است که در این راستا کارمندان بسیجی باید دشمن شناس باشند تا بتوانند نقشه‌های آنان را تجزیه و تحلیل و با آن مقابله کنند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر مسئولیت پذیری، خدمت صادقانه به مردم و ترویج سبک زندگی اسلامی را از ویژگی‌های کارمندان بسیجی دانست و افزود: کارمندان بسیجی در مقاطع مختلف با داشتن روحیه انقلابی، حضوری چشمگیر و اثر بخش در موفقیت‌های انقلاب اسلامی داشته‌اند.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از برترین های بسیج در حوزه ی کارمندی تقدیر شد که در همین راستا آقای سعید دارم ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان بوشهر و نیز آقای حسن ایمانی ، رئیس ناحیه گاز شهرستان کنگان، بعنوان دو تن از کارمندان نمونه بسیجی استان انتخاب ودر همین راستا الواح تقدیری به ایشان اهداء گردید.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک موفقیت کسب شده به این همکاران گرانقدر، برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون می نماید.