مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در حاشیه بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی با اشاره به کسب مقام نخست جشنواره توسط این شرکت اظهار داشت : اعتماد اجتماعی در گرو رضایت مردم از عملکرد دستگاه های اجرایی است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس رحمانی در ادامه افزود : خدمت خالصانه و صادقانه به مردم موجب می گردد رضایتمندی ایشان از دستگاه های اجرایی بیشتر گردیده و در نتیجه اعتماد و سرمایه اجتماعی نیز افزایش یابد.

وی در ادامه بیان داشت : برگزاری جشنواره هایی نظیر جشنواره شهید رجایی با هدف شناسایی و تقدیر از تلاشگران عرصه خدمت به مردم ‌ موجب نهادینه شدن بهبود عملکرد دستگاه های اجرایی در سطح استان می گردد.

ایشان در ادامه با بیان اینکه تکریم و رضایتمندی ارباب رجوع و خدمت رسانی شایسته به مردم استان از جمله اهداف وظایف مهم شرکت گاز استان بوشهر می باشد بیان داشت : سامانه الکترونیکی ارتباط با مشتریان تحت عنوان CRM در خصوص تکریم ارباب رجوع و تسریع در امور ایشان راه اندازی شده است.

وی همچنین از اجرای طرح پژوهشی ” سنجشِ میزان رضایت مندی مشترکین و ذینفعان ” از خدمات ارائه شده توسط شرکت گاز استان خبر داد و یادآور شد : با اجرای این طرح بصورت سالانه از نظریات مشترکین و ذینفعان مطلع گردیده و از نتایج تحلیلی ِاستخراج شده در راستای بهبود نقاط قوت و نیز تعیین اقدامات اصلاحی استفاده می کنیم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه بار دیگر کسب مقام برتر جشنواره شهید رجایی را به کلیه همکاران خود در این مجموعه تبریک گفته و اظهار امیدواری نمود با تداوم روند موجود شاهد توفیقات روز افزون این مجموعه در آینده باشیم.