مسلم رحمانی، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر، در پیامی آغاز هفته دولت را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، متن کامل پیام مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر به شرح زیر است:

بسمه تعالی

هفته دولت که با نام شهدای والا مقام رجایی و باهنر مزین گردیده، یادآور شهامت و رشادت های مردانی است که در سنگرِ خدمت به مردم، از هیچ تلاشی فروگذار نکردند. آنان که با شجاعت و ایستادگی شان در روزهای افتخار و حماسه، نقشی از ایمان و عمل را به یادگار نهادند.

اینک بر همه ما خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران لازم است تا با تاسی از آرمان های ارزشمند ایشان، بیش از پیش در راه خدمت صادقانه به مردم و آبادانی و سرافرازی کشورمان، کوشیده و در این مسیر درخشان، هر لحظه استوارتر و مصم تر گام برداریم.

اینجانب فرصت را غنیمت شمرده و هفته دولت را به تمامی دولت‌مردان خدوم کشور تبریک عرض نموده، توفیق روز افزون ایشان را در پیشبرد اهداف و آرمان‌های ارزشمند نظام از درگاه خداوند متعال مسألت دارم.

بی شک هفته دولت فرصتی مناسب برای بیان خدمات نظام اسلامی به آحاد مردم است که مجموعه شرکت گاز استان بوشهر نیز بار دیگر همزمان با این هفته آمادگی کامل خویش را جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان بوشهر در زمینه پوشش حداکثری گازرسانی، تأمین پایدار گاز مشترکین و توسعه گازرسانی به صنایع استان اعلام  ‌می دارد.و من ا… التوفیق./

مسلم رحمانی

مدیر عامل