مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از  اجرای قریب به ۵۰۰ کیلومتر شبکه گازرسانی در شهرستان جم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، مهندس مسلم رحمانی با بیان خبر مذکور افزود :  با اجرای این میزان شبکه گذاری ، ضریب نفوذ گازرسانی در بخش شهری به ۱۰۰ درصد و در بخش روستایی این شهرستان به ۹۹ درصد رسیده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید اقدامات زیرساختی خیلی خوبی در زمینه توسعه ی گازرسانی به روستاها و نقاط محروم کشور اتفاق افتاد ، یادآور شد: در حال حاضر دورترین روستاهای شهرستان جم نیز از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند که تحقق این امر موجب گردیده این شهرستان در زمینه ارائه خدمات گازرسانی به مردم ، یکی از شهرستان های پیشروی استان و حتی کشور محسوب گردد.

مهندس رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود از نصب ۱۳۷۳۶ انشعاب در این شهرستان خبر داد و افزود : تمام تلاشمان در زمینه ی افزایش ضریب نفوذ گازرسانی ، ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده و در نتیجه افزایش رضایتمندی مردم عزیز در اقصی نقاط استان می باشد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در ادامه ، اشاره ای نیز به اقدامات انجام شده در زمینه ی گازرسانی به صنایع نمود و افزود : تامین گازِ واحدها و بخش های صنعتی موجود در شهرستان جم با عنایت به اهمیت گازرسانی به بخش‌های تولیدی از اولویت‌های مهم تعریف شده  می باشد که در همین رابطه گازرسانی به ۴۱ مشترک صنعتی در این شهرستان اجرا شده است.

وی همچنین با اشاره به آخرین اقدامات انجام  شده در زمینه ی توسعه ی گازرسانی در این شهرستان بیان داشت :  بیش از ۱۹ کیلومتر توسعه ی شبکه  گذاری در شهرستان جم با اعتباری بالغ بر۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان اجرا و ۵۰۰ فقره انشعاب نیز نصب گردید .