رئیس گازرسانی شهرستان جم بعنوان مدیر برترِ دستگاه های اجرایی این شهرستان انتخاب و طی مراسمی همزمان با نماز پرفیض جمعه از ایشان تقدیر بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، در این مراسم که در مصلی نماز جمعه شهرستان جم برگزار شد ، حجت الاسلام گنجی ، امام جمعه این شهرستان با اشاره به زحمات بی شائبه و خدمات ارزنده ی که در زمینه ی توسعه ی گازرسانی در جم صورت گرفته است ، با اهداء لوح تقدیری از آقای حسین اندام رئیس اداره گاز این شهرستان بعنوان مدیر برتر قدردانی نمود.

وی در همین رابطه توسعه گازرسانی در اقصی نقاط شهرستان جم ، مدیریت صحیح، میزان رضایتمندی بالای مردم از خدمات ارائه شده در حوزه ی گازرسانی و … را بعنوان موارد مهمی برشمرد که در زمینه ی انتخاب رئیس ناحیه گاز  این شهرستان بعنوان مدیر برتر نقش داشته است.

امام جمعه شهرستان جم اضافه نمود : تلاش خالصانه و خدمت رسانی مطلوب به مردم نقشی مهم در ارتقاء رضایتمندی  ایشان و در نتیجه پیشبرد هر چه بهتر امور دارد.

گفتنی است شهرستان جم یکی از شهرستان های پیشروی استان در زمینه اجرای خدمات گازرسانی محسوب می شود که در حال حاضر ۱۰۰ از جمعیت خانوارهای شهری وروستایی آن تحت پوشش نعمت گاز قرار دارند.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک به این همکار ساعی برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون می نماید.