مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در جلسه ای با  حضور رئیس و کارکنان روابط عمومی این شرکت به مناسبت روز خبرنگار ، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و تبریک این روز بیان داشت : ۱۷ مرداد ماه، روز خبرنگار یادآور رسالت خطیر خبرنگارانی است که سکان داران عرصه روشنگری و حقیقت جویی  به شمار رفته و در زمینه ی بازنمایی حقایق جامعه و نیز آگاهی بخشی به مردم از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر، مهندس مسلم رحمانی در همین رابطه با اشاره به اهمیت رسالت خبرنگاری بیان داشت : خبرنگاران چشم و چراغ جامعه و پل ارتباطی میان مردم و مسولین هستند که همواره باید تلاش نموده در این مسیر با صداقت و تعهد گام بردارند.

وی با بیان اینکه رسالت خبرنگاری از ابزار مهم نوگرایی و نوسازی اندیشه‌ها به شمار می رود  بیان داشت : بصیرت افزایی  و امیدآفرینی در کنار انعکاس خدمات و فعالیت های ارزنده ی نظام و مسئولین از وظایف مهم خبرنگاران محسوب  می شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر با اشاره به مقام شامخ و جایگاه رفیع خبرنگاران در جامعه تصریح نمود : در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و نیز تسهیل کننده رشد آگاهی و افکار عمومی درحوزه های مختلف، نقش خبرنگاران انکارناپذیر است به طوری که در دنیای امروز و جامعه مدنی ، رسانه ها یکی از ارکان آگاهی بخشی و روشنگری به شمار می روند.

وی با قدردانی از مجاهدت و تلاش های خستگی ناپذیر اصحاب رسانه و خبرنگاران ، حفظ ساحت، شأن، منزلت و جایگاه ایشان را امری مهم برشمرد و تحقق این موضوع را موجب رشد عمومی و فزاینده آزاد اندیشی در جامعه عنوان کرد.

ایشان در انتها بار دیگر ضمن تبریک روز خبرنگار به کلیه دست اندرکاران عرصه ی آگاهی بخشی و اطلاع رسانی ، از جدیت ، تعهد و زحمات مخلصانه ی ایشان در ارتقاء فرهنگ عمومی مردم و نیز انعکاس مطالبات ایشان قدردانی نمود.