ورزشکاران شرکت گاز استان بوشهر بار دیگر با افتخارآفرینی در المپیاد ورزشی شرکت ملی گاز ایران به مقام های برتر در رشته های تیراندازی و شنا دست یافتند.

مسئول خدمات رفاهی و امور ورزش شرکت گاز استان بوشهر با اعلام خبر مذکور افزود: رقابت های یادشده با حضور شرکت های گاز استانی سراسر کشور طی تیرماه سالجاری در سه شهر اصفهان ، یزد و ارومیه برگزار گردید که ورزشکاران اعزامی شرکت گاز استان بوشهر به این مسابقات با ارائه نمایشی در خور توجه ، به چند مقام برتر دست یافتند.

مهدی اشعری  در تشریح خبر فوق افزود: این ورزشکاران که در بخش انفرادی رشته تپانچه حائز دو مقام اول و دوم و در بخش تیمی همین رشته نیز به دو مقام قهرمانی دست یافته بودند ، در مجموعِ تیمی رشته های تفنگ و تپانچه به مقام نایب قهرمانی رسیدند.

وی در ادامه تصریح نمود: همچنین در  مسابقات شنا ، ورزشکار شرکت گاز استان بوشهر با درخشش خود ، حائز دو مقام اول در رشته های شنای قورباغه و شنای پروانه گردید.

مسئول امور ورزش شرکت گاز استان بوشهر ضمن تشکر از زحمات کلیه ورزشکاران اعزامی این شرکت به مسابقات یادشده ، از تلاش آقایان مهدی بارانی و مرتضی نجفی بعنوان نفرات اول و دوم رشته ی تیر اندازی و آقای محسن اسماعیلی، قهرمان مسابقات شنای این المپیاد  قدردانی نمود.

وی در انتها بیان داشت: تیم اعزامی شرکت گاز استان بوشهر به این دوره از رقابت ها را  ۳۵ ورزشکار به همراه ۵ مربی و ۵ سرپرست همراهی نمودند.

ایشان با بیان اینکه شرکت گاز استان بوشهر بیش از این نیز در المپیادهای ورزشی شرکت ملی گاز ایران به مقام های درخشانی دست یافته است ، تصریح نمود : برگزیدگان این دوره از رقابت ها به  مسابقات ورزشی وزارت نفت اعزام خواهند شد.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر نیز ضمن تبریک موفقیت یادشده به این ورزشکاران برای ایشان آرزوی توفیقات روز افزون می نماید.