سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی با حضور محمد سلطانی فر ، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی دارابی معاون امور استان های صداوسیما، زهرا سعیدی نماینده مجلس، هادی کمرئی رئیس انجمن متخصصان روابط عمومی و جمعی از پیشکسوتان عرصه روابط عمومی، سه شنبه ۲۶ تیرماه ۱۳۹۷ در تالار نگین هتل بزرگ ارم تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این جشنواره که هر ساله با هدف آشنایی با اصول و استانداردهای نشرالکترونیک و مکتوب در روابط عمومی و ارائه آثار و تجارب موفق و نیز توسعه و ارتقای سطح توانمندیها و مهارتهای مدیران و کارشناسان روابط عمومی برگزار می گردد ، از برترین روابط عمومی های کشور در بخش های مختلف تقدیر بعمل می آید.

امسال  نیز این جشنواره در دو بخش رقابتی و آموزشی برگزار و طی آن روابط عمومی های ادارات و سازمان های مختلف از سراسر کشور آثار و عملکرد خود را در رشته های مختلف نظیر ادبیات ، برنامه انتشاراتی ، انتشارات اصلی ، هنرهای تجسمی، رسانه های دیداری و شنیداری ، رسانه های دیجیتالی ، تبلیغات ، تحلیل محتوا و کارشناس برتر انتشارات ، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمودند.

در همین راستا شرکت گاز استان بوشهر در دو بخش “رسانه های دیداری و شنیداری” و نیز ” انتشارات اصلی” به موفقیت دست یافته و در همین رابطه حائز مقام نخست در رشته ” انتشار ویژه نامه ” و مقام دوم در  رشته ” ساخت موشن گرافیک”  گردید.

گفتنی است سیزدهمین جشنواره ملی انتشارات روابط عمومی طی سالجاری با استقبال بالایی از سوی روابط عمومی های سراسر کشور برگزار و در همین رابطه بالغ بر ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از ارزیابی های دقیقی و کارشناسی شده توسط متخصصین و صاحب نظرانِ حوزه ی روابط عمومی ، واحدهای برتر انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر در حاشیه ی این جشنواره ضمن تشکر از زحمات همکاران خود در مجموعه ی روابط عمومی ، از حمایت های بی دریغ مدیر عامل محترم شرکت نیز قدردانی نموده و بیان داشت: خوشبختانه مجموعه ی مدیریت شرکت گاز استان بوشهر همواره در اجرای مطلوب فعالیت های مرتبط با روابط عمومی نهایت همکاری و تعامل را داشته و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.

مهندس ابراهیم عباسی با بیان اینکه این حمایت ها موجب گردیده روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر پیش از این نیز به موفقیت های ارزشمند دیگری نظیر مقام برتر در بخش پژوهش و مقام برتر در بخش ارتباطات رسانه ای  دست یابد ، تصریح نمود : امید است  با استعانت از پروردگار متعال و تداوم حمایت های صورت گرفته ، ضمن تحقق کامل و دقیق برنامه های تدوین شده همچنان شاهد کسب موفقیت های روز افزون توسط این مجموعه در آینده باشیم.