مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر در جلسات جداگانه ای باشهردار و فرماندار شهرستان گناوه به تشریح وضعیت گازرسانی در این شهرستان پرداخته و در همین رابطه بر نحوه تعامل و همکاری هرچه بیشتر در راستای توسعه گازرسانی در این منطقه تاکید نمود.

مهندس رحمانی در این رابطه با اشاره به اقدامات صورت گرفته در گناوه بیان داشت : در حال حاضر ۱۰۰ درصد شهرها و ۹۸ درصد از روستاهای شهرستان گناوه تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که این میزان ضریب نفوذ گاز ،  از متوسط گازرسانی استانی و کشوری نیز بالاتر است.

وی در ادامه افزود : تا کنون در گناوه قریب به ۴۰۰ کیلومتر شبکه اجرا گردیده که با تحقق این امر کلیه شهرها و نیز تمامی روستاهای بالای ۲۰ خانوار این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر همچنین در خصوص اقدامات پیش رو تصریح نمود : عملیات توسعه ی گازرسانی در شهر گناوه همچنان ادامه خواهد یافت که در این رابطه ۲۵ کیلومتر  توسعه ی شبکه ی حفره های خالی به همراه نصب ۱۴۵۰ انشعاب با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان طی سالجاری اجرا خواهد شد.

مهندس رحمانی در خصوص گازسانی به صنایع این شهرستان نیز بیان داشت  در حال حاضر گازرسانی به ۲۸ صنعت عمده و مرغداری در این شهرستان در دست اجرا می باشد که ان شاا…  این طرح ها به تدریج تکمیل خواهند شد.

در ادامه ی این نشست ، فرماندار شهرستان گناوه ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در زمینه ی توسعه گازرسانی در این شهرستان ، وضعیت موجود را بسیار مطلوب ارزیابی نموده و بر تداوم روند موجود تاکید نمودند.

همچنین در جلسه با شهردار گناوه ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر خواستار حمایت شهرداری در خصوص ترمیم سریع و مطلوب آسفالت ها پس از اتمام عملیات گازرسانی گردیده و شهردار نیز در این رابطه قول مساعد دادند.