مسابقات فوتسال جام  رمضان  توسط واحد خدمات و با همکاری حوزه مقاومت بسیج ِ شرکت گاز استان بوشهر برنامه‌ریزی و با استقبال بالای کارکنان برگزار شد.

به گفته ی مسئول امور ورزش این شرکت ، برنامه ی کامل مسابقات مذکور در حالی مشخص شد که ۶ تیم  از واحدهای مختلف به مصاف یکدیگر رفته و در هفته پایانی چهار تیم به مرحله نهایی راه یافتند.

وی در این رابطه افزود : در این رقابت ورزشی ، تیم هایی از واحدهای مهندسی و اجرا ، امداد ، بسیج ، حراست الف و منابع انسانی به مصاف یکدیگر رفته که در پایان چهار تیم حراست الف ، منابع انسانی ، بسیج و اجرا به مرحله ی فینال راه یافتند .

به گفته ی این مقام مسئول در این مرحله ، تیم حراست الف موفق به شکست تیم منابع انسانی گردیده وکاپ قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد ، همچنین تیم بسیج به مقام سومی رقابت ها دست یافت.

آقای مهدی اشعری با بیان اینکه این مسابقات به مدت سه هفته به طول انجامید بیان داشت:  کلیه بازی ها پس از افطار از ساعت ۲۱ الی ۲۳ در سالن آموزش و پرورش شهر بوشهر برگزار گردید.

وی در ادامه تصریح نمود : هدف از برگزاری مسابقاتِ یادشده علاوه بر تکریم ایام پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان ، ایجاد نشاط و افزایش روحیه ورزشی میان کارکنان می باشد.

مسئول امور ورزش شرکت گاز استان بوشهر با بیان اینکه نیروی انسانی همواره یکی از ارکان اساسی سازمان می باشد که نقشی بی بدیل در تعالی و پیشرفت آن سازمان بر عهده دارد تصریح نمود : افزایش سطح روحیه و شادابی این نیروها و حفظ سلامتی ایشان از اهمیت بالایی برخوردار بوده که در همین زمینه شرکت گاز استان بوشهر برنامه های متعدد و مستمری را در دستور کار قرار داده و آنها را با جدیت اجرا می نماید.

آقای اشعری در خاتمه ضمن قدردانی از حمایت های مدیر عامل محترم و تشکر از حضور و مشارکت بالای کارکنان ، اظهار داشت : این رقابت ها به میمنت ماه مبارک رمضان در کلیه نواحی تابعه نیز برگزار شده است.