مدیر عامل و سرپرست معاونت بهره برداری شرکت گاز استان بوشهر در جلسه ای مشترک با فرمانداری شهرستان دشتی به بررسی اقدامات اجرا شده در زمینه توسعه گازرسانی در این شهرستان پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در این نشست فرماندار شهرستان دشتی ضمن قدردانی از عملکرد شرکت گاز استان بوشهر ، از پیشرفت طرح های توسعه ای با هدف افزایش ضریب نفوذ گاز در این شهرستان ابراز رضایت نمودند.

آقای عبدا… نادری همچنین با اشاره به اجرای طرح مفیدِ اعطای تسهیلات قرض الحسنه به مردم جهت تشویق ایشان به برخورداری از انشعاب گاز ، تحقق این امر را گامی مهم در راستای افزایش خدمت رسانی به مردم عنوان نمودند.

در ادامه ی این نشست ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر نیز ضمن تشکر از تعامل موجود میان این شرکت و فرمانداری دشتی ، به بیان اقدامات صورت گرفته در این شهرستان پرداخته و در همین رابطه برخی از شاخص های گازرسانی در شهرستان دشتی را تشریح نمودند.

مهندس مسلم رحمانی در همین رابطه تصریح نمود : ضریب نفوذ گاز در دو بخش شهری و روستای این شهرستان ۹۳  درصد می باشد که با اتمام طرح های در دست اجرا این آمار ، به ۹۶ در صد تا پایان سال جاری می رسد.

وی همچنین بیان داشت : تا کنون افزون بر۷۷۰ کیلومتر شبکه در دشتی اجرا و ۱۸۳۱۹ انشعاب نصب گردیده است که روند نصب انشعاب در این شهرستان همچنان ادامه دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر خطر نشان نمود : در حال حاضر همه ی شهرهای این شهرستان و نیز ۵۱  روستای آن از نعمت گاز برخوردار بوده و عملیات توسعه گازرسانی و نصب انشعاب در بسیاری از مناطق نیز در دست اجرا می باشد.