مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر از نصب افزون بر ۱۸۸ هزار انشعاب در سطح استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی این شرکت ، مهندس مسلم رحمانی با اعلام خبر مذکور افزود : از این میزان ، ۱۲۲۰۲۵انشعاب در شهرها و ۶۶۴۵۴ انشعاب نیز در سطح روستاها اجرا گردیده است.

به گفته ی این مقام مسئول، با توسعه پروژه های گازرسانی در استان و اتصال شهرها و روستاهای جدید به شبکه سراسری گاز ، روند نصب انشعاب طی سال های اخیر به سرعت افزایش یافته است به گونه ای که آمارها نشان از افزایش ۱۱۴ درصدیِ نصب انشعاب در استان طی سه سال گذشته دارد.

وی در تشریح جزییات این موضوع بیان داشت : در طول سه سال گذشته حجم فعالیت های گازرسانی بسیار گسترده و قابل توجه بوده است و امروز ما آثار این توسعه ی شتابان را به وضوح در اقصی نقاط استان مشاهده می کنیم که در این زمینه اجرای روز افزون پروژه های نصب انشعاب با هدف افزایش ضریب تحت پوشش گاز ، گواهی بر این مدعا می باشد.

مهندس رحمانی در همین رابطه با اشاره به نقش مؤثر انرژی گاز در توسعه و رفاه اقتصادی مردم، تصریح نمود: در سال گذشته نیز برنامه های تدوین شده در زمینه نصب انشعاب را بطور کامل به اتمام رسانده و در همین خصوص موفق به اجرا و نصب قریب به ۲۶۳۹۰ انشعاب در سطح استان شده ایم.

مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر همچنین تصریح نمود : در سالجاری نیز مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته ،  ۱۰۰۰۰ انشعاب اجرا خواهد شد که از این میزان ،  ۶۰۰۰ انشعاب در سطح شهرها و ۴۰۰۰ انشعاب نیز در روستاهای استان طراحی و نصب خواهد شد.

وی  در خاتمه با تاکید بر ارتقاء روز افزون کیفیت و کمیت خدمات ارائه شده به مردم در زمینه تامین پایدار گاز مصرفی ایشان ، تحقق این مهم را گامی اساسی در اهتمام خدمت گذاری به هم استانی های عزیز عنوان نمود.