شرکت گاز استان بوشهر با همکاری شهرداری خورموج،  طی مراسمی اقدام به آغاز طرحِ احداث فضای سبز در یکی ازخیابان های این شهرستان نمود.

در این مراسم که با حضور معاون فرماندار ، شهردار ، مدیر عامل شرکت گاز استان بوشهر و سایر مسئولین شهرستان دشتی برگزار شد ، کلنگِ ساخت بوستانی به مساحت ۵ هزار متر مربع  به همراه ایجاد تفریحگاه و پارک در خیابان غدیر شهر خورموج به زمین زده شد.

رئیس HSEشرکت گاز استان بوشهر اجرای این اقدام را همسو با تحقق مسئولیت های اجتماعی و در راستای توسعه و ارتقاء محیط زیست عنوان نمود.

آقای غلامرضا بندامیری با بیان خبر مذکور اضافه نمود : به منظور احداث این بوستان ، اعتباری معادل  ۱۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح ، فضای سبز شهرستان دشتی افزایش می یابد، تحقق این امر را گامی مهم در زمینه ی افزایش رفاه حال شهروندان  عنوان نمود و افزود : یکی از راه های رسیدن به نشاط و سلامتی اعضای جامعه افزایش فضای سبز می باشد که امروزه بخش مهمی از اقدامات مسئولین و دست اندرکاران شهرهای توسعه یافته بر  اجرای این امر بنا شده است.

وی اضافه نمود : برای عموم مردم ، گذراندن اوقات فراغت و تفریح در فضای سبز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد ، از همین رو گسترش فضاهای سبز در محیط زیست و ارتقاء کیفیت زندگی مجتمع های زیستی به طور چشمگیری رو به افزایش است.

رئیس HSE شرکت گاز استان بوشهر در خاتمه از حمایت های مدیر عامل محترم در خصوص توسعه اقدامات زیست محیطی توسط این شرکت قدردانی نمود.