شرکت گاز استان بوشهر همزمان با ماه میهمانی خدا ، حال و هوایی معنوی به خود گرفته و به استقبال این ماه بزرگ و عزیز رفت.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمین در این ماه پر فضیلت در این رابطه اظهار داشت: کارکنان شرکت گاز استان بوشهر با حضور خود در محل نمازخانه شرکت و برگزاری آیین غبار روبی و تنظیف نمازخانه و همچنین عطر افشانی آن  به استقبال این ماه روحانی رفته و فضایی معنوی و قرآنی در شرکت ایجاد نمودند.

مهندس ابراهیم عباسی اضافه نمود : ماه مبارک رمضان در حقیقت یکی از نعمات بزرگ پروردگار است که به منظور شستشوی وجودمان از گناهان به ما اعطاء گردیده است، بر همین اساس،  این ماه فرصتی مناسب جهت قرب به پروردگار و دوری از گناهان است و از بهترین ماه های خداوند محسوب می گردد که عبادت درآن از ارزش معنوی بالایی برخوردار است، از همین رو تلاش مدیریت و کلیه کارکنان شرکت بر این است تا از این  ماه مبارک  بیشترین بهره معنوی برده شود.

وی در ادامه افزود: قرائت قرآن کریم، زمزمه دعای ورود به ماه ضیافت الهی، برگزاری با شکوه اولین نماز جماعت ماه مبارک رمضان، ترجمه آیات قرآن ، بهره گیری از سخنان امام جماعت در خصوص فضیلت ماه رمضان و پاسخ به سوالات شرعی همکاران و توزیع کتابچه ادعیه از جمله برنامه های متعدد همزمان با ماه نزول قرآن بوده است.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر همچنین خاطر نشان کرد: طی هماهنگی های صورت گرفته، درماه مبارک رمضان همزمان با اقامه نماز جماعت، مسابقات فرهنگی نیز به صورت روزانه اجرا می شود.

این مقام مسئول تصریح نمود : جهت برگزاری مسابقات فرهنگی ، هر روزه سوالاتی با مضامین قرآنی و دینی از سوی امام جماعت شرکت و در میان دو نماز مطرح گردیده  و هریک از کارکنان تا روز بعد فرصت داشته نسبت به ارائه پاسخ های خود و شرکت در مراسم قرعه کشی اقدام نمایند.