رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر با تبریک روز ارتباطات و روابط عمومی به کلیه دست اندرکاران و تلاشگران این عرصه بیان داشت : اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و نیز دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی تا حد زیادی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است .

مهندس ابراهیم عباسی با بیان اینکه روابط عمومی قلب تپنده ی هر سازمانی  است بیان داشت : در جهان امروز ، روابط عمومی ها به‌ گونه‏‌ای فزاینده در حال تغییر و گسترش موثر هستند و  از ارتباط مستقیم به ارتباط از طریق تکنولوژی ارتباطات روی‏ آورده‌اند. از سوی دیگر تکنیک‏‌های جدید، مناسبات ارتباطی میان روابط عمومی و مخاطبان آن‌ها را تغییر داده است که در این خصوص، ارتباط چند سویه و تولید محتوا و پیام‏‌رسانی ، مسولیتی مهم برای روابط عمومی‏‌ها جهت افزایش سرمایه اجتماعیشان محسوب می گردد.

وی در همین رابطه افزود : روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر نیز با هدف تغییر در شیوه های اطلاع رسانی و انتقال محتوا ، ارتباطی موثر و چند سویه با رسانه های ارتباط جمعی برقرار نموده است تا از این طریق بتواند پیام های مورد نظر را  با سهولت بیشتر و در سطح وسیع تری به جامعه هدف منتقل نماید.

مهندس عباسی اضافه نمود : در همین رابطه این شرکت سالانه بالغ بر ۱۵۰۰ دقیقه برنامه رادیویی ، ۲۵۰ دقیقه برنامه تلویزیونی و ۳۰ دقیقه موشن گرافیک با هدف اطلاع رسانی تهیه می نماید که طبق بررسی های انجام شده این برنامه ها از استقبال بالایی در میان مردم استان برخوردار می باشد.

وی همچنین از انجام مستمر پژوهش های نظرسنجی در سطح استان خبر داد و افزود : با هدف آگاهی از نقاط ضعف و قوت عملکرد سازمان ، هر ساله پژوهش های گسترده ای در سطح استان اجرا نموده و بر اساس یافته های آن اقدام به اتخاذ راهکارهای لازم به منظور ارتقاء و بهبود عملکرد مجموعه می نماییم.

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، در ارتباط با دیگر اقدامات انجام شده توسط این واحد بیان داشت : به منظور انجام مطلوب وظایف ذاتی خود اقدامات متعددی در دستور کار قرار داده که از آن جمله می توان به ارتباط هرچه موثرتر با جامعه هدف از طریق انجام تبلیغات در قالب رویکردی جدید و مطابق با برنامه ریزی های مدون و حساب شده ، حضور فعالانه و مستمر در رسانه های ارتباط جمعی ، دریافت پیشنهادات سازنده به منظور انجام هرچه مطلوب تر فعالیت های پیش رو ، انجام نظرسنجی ها و پروژه های پژوهشی و … اشاره نمود.

وی اضافه نمود : روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر همچنین در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ، بر اشاعه ی فرهنگ مصرف ایمن و بهینه گاز میان هم استانی های عزیز بعنوان هدفی مهم توجه نموده و در این رابطه ضمن تعامل با دیگر نهادهای زیربط ، برنامه های متعددی را اجرا خواهد نمود که از آن جمله می توان به اجرای طرح سفیران انرژی در سطح مدارس استان اشاره نمود.