تیم فوتسال اداره گاز شهرستان جم در مسابقاتی که به مناسبت هفته کار و کارگر ، میان ادارات این شهرستان برگزار گردید موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد.

این دوره از رقابت ها با شرکت ۵ تیم  و در مدت زمان یک هفته برگزار گردید که طی آن تیم های پالایش فجر جم ، اداره گاز و شهرداری جم به  ترتیب به مقام های اول تا سوم رسیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر ، تیم فوتسال اداره گاز جم که در این مسابقات با قدرت ظاهر شده بود ، در بازی نیمه نهایی با ارائه نمایشی در خور توجه ، موفق به شکست تیم شهرداری جم با نتیجه پرگل ۱۰ بر ۳ گردیده و به عنوان نایب قهرمانی دست یافت.

تیم فوتسال اداره گاز جم در این دوره از رقابت ها متشکل از آقایان سید قاسم حسینی ، مصطفی نوذری ، امین زارعی ، عبدالرضا منصوری ، حسن امینی ، سجاد بهروسی ، مسلم نیک آیین ، علی ریزی ، علی صداقت ، ذبیح اله فرامرزی ، بهرام حیدری  و اسداله حمزوی  بود که با مربیگری آقای مجید خواجه پور از کارکنان همین اداره،  موفق به ارائه عملکردی درخشان شدند.

رئیس اداره گاز شهرستان جم در مصاحبه ای پیرامون موفقیت کسب شده ، ضمن تبریک به کارکنان این مجموعه ، هدف از حضور تیم فوتسال اداره گاز شهرستان جم در رقابت های یاد شده را ارتقاء تندرستی ، افزایش بهره وری کارکنان و بهبود سلامتی جسم و روح ایشان عنوان نمود و افزود : ان شاا.. تمرین های تیم فوتسال  این اداره با جدیت دنبال خواهد شد تا با حفظ آمادگی بدنی بالا قادر به شرکت در تورنمنت های مختلف و کسب موفقیت های بیشتر باشیم.

روابط عمومی شرکت گاز استان بوشهر نیز ضمن تبریک به رئیس و کارکنان اداره گاز شهرستان جم ، برای ایشان آرزوی توفیقات روزافزون می نماید.