با تلاش واحد آموزش شرکت گاز استان بوشهر ، دوره آموزشی تعمیرات و نگهداری شیرآلات صنعتی به مدت ۳ روز در این شرکت برگزار شد.

در  این دوره آموزشی ، روسا و مسئولین تعمیراتِ شاغل در نواحی استان حضور داشته و به فراگیری آموزش های تخصصیِ ارائه شده پرداختند.

مسئول آموزش شرکت گاز استان بوشهر در این رابطه بیان داشت: دوره آموزشی یادشده با هدف ارتقاء و بروز رسانی دانش فنی کارکنان و با تدریس مهندس حجت ا… ریاضتی برگزار گردید.

به گفته ی آقای علوی تبار از جمله نکات آموزشی مهمی که در این دوره ارائه گردید می توان به مواردی نظیر : اقدامات اولیه جهت از سرویس خارج نمودن شیرهای صنعتی ، رعایت نکات HSE هنگام خروج شیرهای صنعتی ازسرویس، رعایت استانداردهای متداول در تعمیرات شیرهای صنعتی و … اشاره نمود.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر با توجه به اتمام عملیات گازرسانی در نقاط مختلف استان و به ثمر رسیدن بسیاری از پروژه های گازرسانی ، بی شک در آینده یکی از اقدامات و فعالیت های مهمی که در دستور کار این شرکت قرار میگیرد ، بحث تعمیرات و نگهداری ازخطوط و تاسیسات اجرا شده می باشد که بر همین اساس واحد آموزش شرکت گاز استان بوشهر تلاش نموده با برگزاری دوره های فنی و تخصصی و با دعوت از اساتید مجرب و کاربلد ، دانش حرفه ای همکاران  در زمینه مباحث فنی را ارتقاء دهد.

مسئول آموزش شرکت گاز استان بوشهر همچنین اضافه نمود: یکی از مهترین نتایجی که از طریق ارائه ی این آموزش ها حاصل می گردد انجام ایمن تر فعالیت های پیش رو و در نتیجه پیشگیری از خطرات احتمالی است.

آقای علوی تبار در همین رابطه ، ارتقا دانش کارکانان پیرامون اتخاذ راهکارهای مورد نظر جهت افزایش عمر و کارایی تجهیزات ، کاهش ونبود حوادث و اجرای مطلوب وظایف خود  را از جمله مصداق های مهم تعالی سازمانی برشمرد و در همین رابطه از حمایت های مدیر عامل محترم و نیز حضور و مشارکت حداکثری کارکنان در برگزاری دوره های آموزشی قدردانی نمود.