مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر طی پیامی ، روز کارگر را به همه کارگران شاغل در عرصه صنعت نفت و گاز به ویژه کارگران محترم شرکت گاز استان بوشهرتبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

فرارسیدن ۱۱ اردیبهشت ، روز جهانی کارگر فرصت مغتنمی است تا تلاش های ارزنده همکاران عزیز را ارج نهیم و از زحمات شبانه روزی آنان تقدیر و تشکر نمائیم.

بی تردید افق روشن توسعه و پیشرفت فردای کشورمان ، مرهون تلاشهای بی دریغ کارگران زحمتکشی است که سرمایه های انسانی ارزشمند کشور هستند و در سال حمایت از کالای ایرانی نوایی نو از همت ، توام با عزم ملی در دستیابی به افق های روشن را نوید خواهند داد.

تلاش های مجدانه و خالصانه ی کارکنان شرکت گاز استان بوشهر نیز همگام با تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، به وضوح مشاهده می گردد و توسعه گازرسانی در استان دارالحماسه بوشهر مرهون زحمات تک تک تلاشگران عرصه این خدمت رسانی گسترده می باشند.

امید است با تلاش مضاعف ، همدلی و همفکری کارکنان این مجموعه در سال جدید نیز گام های بلندتری در جهت اعتلای سطح خدمت رسانی به مردم برداریم.

یکبار دیگر در روز جهانی کارگر، دستان پرتوان همکاران صدیق و پر تلاش خود  را به گرمی می فشارم و از درگاه خداوند منان در  این روز  برای تمامی آنان و خانواده های محترمشان آرزوی سعادت، سلامت و توفیق دارم.

 

و من ا… التوفیق

مسلم رحمانی

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر

اردیبهشت ۱۳۹۷