سید مصطفی حسینی عضو شورای اسلامی روستای بهارستان از توابع شهرستان جم در گفتگو با خبرنگار این شهرستان ضمن تقدیر از اداره گاز  جم گفت: یکی از اداراتی که از عملکرد آن در روستا بسیار رضایت داریم اداره گاز این شهرستان است.

به گفته ی وی این رضایتمندی به دلیل خدمات ارزنده ای است که در زمینه توسعه گازرسانی به شهرها و روستاهای جم اجرا گردیده و طی سالهای اخیر نیز رشد بسیار خوبی داشته است.

در همین رابطه رئیس اداره گاز شهرستان جم نیز طی مصاحبه ای با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جم یاد آور شد : به همت و با تلاش های شبانه روزیِ صورت گرفته ،جشن پایان گاز رسانی در شهرستان جم گرفته شده است ودر حال حاضر تمامی روستاهای واجدالشرایط و نیز ۱۰۰ درصد از شهرهای این شهرستان از نعمت گاز بهره مند می باشند

مهندس اندام با بیان اینکه رضایتمندی مردم از خدمات ارائه شده برای ما بسیار حائز اهمیت است، عنوان کرد: امیدواریم با خدمات مستمر و پایداری که ارئه می‌دهیم همواره در مسیر کسب رضایتمندی مردم گام برداریم.

رئیس اداره گاز شهرستان جم در بخش دیگری از صحبت های خود اشاره ای نیز به فعالیت های صورت گرفته در بخش گازرسانی به صنایع نمود و افزود: تامین گاز واحد‌های صنعتی موجود در شهرستان جم  نیز با عنایت به اهمیت گازرسانی به صنایع از اولویت‌های این اداره است که در همین رابطه تعداد کثیری از واحدهای صنعتی این شهرستان گازدار شده اند.

وی همچنین خاطر نشان کرد : شهرستان جم یکی از موفق ترین شهرستان های استان در زمینه توسعه گازرسانی می باشد که در حال حاضر حتی دور افتاده ترین روستاهای این شهرستان نیز از نعمت گاز برخوردار می باشند.